Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Brezčasje Natisni Priporoči prijatelju
Od Kvazimodo   

Mavrica gre prek oči.
Vmes pa morje.
Ni otokov,
le tišina valovi.

Le razdalje med svetovi,
ure stisnjene v dlani,

jerbas sanj
in v njem otroci
z napol priprtimi očmi.

Edino zarja,
sanjiva zarja
se v modrino večeri.

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:30 - 10.04.2006

    Vzradoščenost.
    Tren z očmi, s pogledom.
    Biser.
    Ti.
    Pesem.
    Blisk z očesom, s pogledi.
    Vznesenost.

    Beri dalje...

  • 14:31 - 09.09.2005

    *
    fant, mož ali starček
    tresoča roka se steguje h kozarcu
    ponese ga k ustom
    globok požirek ne more potešit...

    Beri dalje...
  • 12:33 - 04.11.2006

    G-Spot Duo - VOLK

    APY:

    Tam v gozdu za gorami,
    močna vojna se bori,
    in junakov ni več z nami,

    ...

    Beri dalje...
  • 18:09 - 08.02.2011

    Ob sončnem zahodu,
    mislim nate,
    tvoj obraz mi v spominu žari,
    vsaka punca s tvojimi lasmi,
    zareže rezilo vame.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:22 - 27.05.2007

    Žalosten sem nate,
    in v tvojih očeh se zrcali večnost.
    Bolim zate.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:18 - 14.09.2005

    F
    držiš mi roko
    božaš dlan
    v vlaku
    sedim ob oknu
    noč je dan

    ...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 17.11.2010

    Res mi že preseda,
    ta beseda me razjeda,
    je kot nezamenljiva,
    meni res je ful vsiljiva.

    Postala ...

    Beri dalje...
  • 00:50 - 10.10.2008

    Prazen,
    kakor moja jajca.
    Hektolitri sperme se pretakajo po kanalizaciji
    in oplajajo podgane
    v poskusu s...

    Beri dalje...
  • 15:03 - 21.11.2005

    Nalivam si kavo,
    kar tako za zabavo,
    da pozabim na bolečino
    in srca sivino,
    ki se dviga nad jasnino,

    ...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 02.05.2011

    Tega jaz ne bi storil,
    nikoli, če bi bil ti.
    Ti tega ne bi storila,
    nikoli, če bi bila jaz.

    Še vedno sediva,<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo