Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Srna Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Na travniku
in v gozdu živim,
sem plaha in prijazna.
Za svoje mladičke skrbim
in jih življenja učim.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)




Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:51 - 30.10.2004

    Matična nam domovina
    vsem slovencem je edina.
    Dolgo smo se za njo borili,
    da smo jo sedaj dobili.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:01 - 25.11.2004

    Ljubezen moja neminljiva
    S teboj sem v večnost se prelila
    Res da življenjne nama vsakodnevnosti ne da
    A v srcu dveh le ena duša d...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 09.11.2005

    Zivljenju ne dajem nič kaj več smisla, kot ti...
    Živim za jutri....
    Ker si dajem upanje da bo moj jutri boljši...
    Boljši kot je dana...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 06.11.2012

    Ženska ocena, nisem dober,
    nisem primeren za partnerja.
    Priznam, pričakovan odgovor,
    gleda na širino, ki jo ima...

    Beri dalje...
  • 16:44 - 16.02.2008

    Včerajšnji dan bil je rajski
    kot bil bi božansko majski.
    Polni bili so travniki cvetja,
    v srcih razvnela so se gretja...

    Beri dalje...
  • 01:07 - 27.08.2009

    Ni smerokaza do žitnih poljan.
    Tiho kaljenje zazna jezerjan.
    Rumeno lisasta je odeja.
    Nanjo stopi, postane modr...

    Beri dalje...
  • 11:44 - 12.01.2006

    Zemlja joče.
    Veter tuli.
    Vse smo bliže
    sodni uri.
    Zadnje jutro
    se rojeva,
    med oblaki
    luknja zeva.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:42 - 19.09.2006

    Samoti delaš družbo,
    hrepenenja skrivaš,
    ak' si ožvrgoljena,
    raj' gnev pokažeš,
    on ne bo...

    Beri dalje...
  • 08:35 - 26.08.2007

    Toliko zvezd.
    Kot bi nebo hotelo dol, dol do nas.Čisto blizu, tako blizu, kot bi bilo mi.
    Padli smo vanj.
    Mreže, a vendar ni...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 15.07.2005

    Mladóst je noróst, čez jarek skače kjérje móst.
    YO YO YO!
    WORD UP!


    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo