Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zato sanjajmo Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Leta naredijo svoje,
od usode pobegniti se ne da.

Sanjajmo o lepših dneh.

Sanj ne vzame nam nihče,
sanje so le naše.

Moramo sanjati.

Razloge ima vsak svoje-
tudi, ko jih ni.

Zato sanjajmo.

Po dežju posije sonce,
vmes je mavrica.

Zato sanjajmo naprej.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:20 - 23.03.2008

    izgubljam spomin
    vse je samo še slika, film
    brez življenja
    brez občutkov
    brez čustev

    kakše...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 10.05.2007

    Pelinov čaj,
    da pozdravi se želodec,
    mi usoda skuhala je.
    Toliko grenčine sem že popila,
    da se mi upira.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:14 - 20.09.2006

    Pozno poletni Maribor
    ko udarjajo
    težke kaplje takt
    zgodnje jeseni.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:48 - 26.06.2009

    Sem glih se uštimu,
    de med folk bom mal odrinu,
    žurirat šu zvečer,
    a mi bo družbo delal ker ?

    Usi so neki...

    Beri dalje...
  • 17:50 - 13.06.2008

    Si lahko...
    žalostna zaradi veselja,
    lahko jokaš od sreče?

    Smeš...
    kričati v ti&sc...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 09.04.2005

    mlado kot biser lesketi se,
    odbija vonj in barvo svoje volje,
    čar se v senci sam nariše,
    nizkorasli grm visoko gleda,
    saj malo ...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 15.04.2005

    Je zaslutila,
    ukrivila se je reka
    in napela.
    Puščica vsak čas bo izletela.
    Zato ne poj več
    ptica žalostno ob bregu.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:42 - 11.11.2007

    Verige.
    Jeklene in hladne.
    Zažirajo se v mehkobo moje duše.
    Po jeklenem hladu polzi kri.
    Tako so moje.
    ...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 08.02.2005

    Le kam tako drvi, drvi ta vlak življenja,
    le kam se mu mudi saj poln je trpljenja,
    trpljenja nedolžnih ljudi – zakaj tako hiti? <...

    Beri dalje...
  • 11:43 - 05.02.2008

    Ja ne mogu
    Kako mi je lako pronaći nesretne,
    kako mi je lako uočiti one u prikrajku,
    tako sam i spreman na veli...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo