Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zato sanjajmo Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Leta naredijo svoje,
od usode pobegniti se ne da.

Sanjajmo o lepših dneh.

Sanj ne vzame nam nihče,
sanje so le naše.

Moramo sanjati.

Razloge ima vsak svoje-
tudi, ko jih ni.

Zato sanjajmo.

Po dežju posije sonce,
vmes je mavrica.

Zato sanjajmo naprej.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:45 - 29.05.2009

    Čutim, kot da bi lebdela,
    kakor da bi me nosili oblaki,
    ob poteh brez smeri,
    kot seme, ki ga nosi veter,
    ...

    Beri dalje...
  • 22:11 - 16.06.2005

    Nimam jasnih misli,
    ker se kot sport musli z onesnaženo vodo, mešajo s čustvi.
    Nimam mirnih rok,
    ker se mi od potreb ...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 09.05.2007

    Tvoj čarobni pogled
    omamil me je spet
    z prsti ti grem skozi lase
    v meni vse se trese, vse vre

    ...

    Beri dalje...
  • 16:39 - 01.06.2009

    Vprašala so me dekleta
    ali je plesat' grešnô,
    izrekel sem jim dva napotka,
    kako naj se odločajo.

    Vodi naj vas e...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 05.09.2007

    V tišini
    borovega gozda
    ko se sliši
    le še pad
    suhih iglic
    v nosu
    ...

    Beri dalje...
  • 08:34 - 04.12.2010

    je močna, je varna...
    Ljubila te bo
    ne glede na vse...
    Ko te vzame
    za svojega,
    se bori zate
    ...

    Beri dalje...
  • 23:40 - 13.03.2006

    Ujet sem v težnjah,
    zakaj so me porodnice povile,
    res ne vem,
    kaj je pravica.

    Od nikoder niti signala,
    simbolne manifesta...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 25.08.2007

    Kako naj ti povem,
    da me še vedno znova očaraš?
    Čeprav čas hitreje teče,
    kot hočem in si želim Beri dalje...

  • 11:29 - 17.01.2010

    Won’t someone just call me out on my bullshit?

    Out of control,
    I’m  a runaway train -
    rushing through l...

    Beri dalje...
  • 16:33 - 20.05.2006

    Se spomniš lutk iz sestrinega otroštva?
    Jih imaš pred očmi?
    Velike zaupljive oči in nasmeh,
    V oblekici iz tila.
    Še zmeraj s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo