|
|
V grobu ljubezni |
|
|
|
Od felicko
|
|
Ni več ljubezni, umrla je, ker je umrla, ni več radosti.
Šele, ko nekaj umre zaveš se tega, in prične se, prične se boj z bolečino.
O ljubezni se veliko govori, razmišlja, dovoli ji, dovoli ji, da zaspi.
Ljubezen ni stvar, dovoli, dovoli ljubezni, da mirno spi, v grobu ljubezni.
Komentiraj pesem na forumu. (3 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
22:34 - 08.02.2007
Izbrala sem najlepši kamen v gozdu.
Sedi nanj.
Naslikala bom tvoj profil
v veje dreves.
Ampak prosim -
...
Beri dalje...
-
17:23 - 07.02.2007
Preizkusi svoje črke
ali zmorejo besede,
so most prek večnosti
v kamen vklesan.
...
Beri dalje...
-
08:23 - 03.04.2007
Nič ni tako boleče,
nič bolj skeleče,
kot srce krvaveče.
Kdo more potešiti rano,
oko od solz oprano
in...
Beri dalje...
-
21:18 - 12.04.2007
...
Beri dalje...
-
16:23 - 20.06.2008
Saj
res je,
kar mi praviš.
Dovolj bilo je vsega.
Stoj, počakaj malo,
lahko pomisliš
vsaj?...
Beri dalje...
-
12:15 - 04.02.2007
Jutro prineselo novi je dan,
no pa vendarle ni tako strašen,
kot se mi je zdel včeraj-
lep je.
Torej, naj si ...
Beri dalje...
-
10:10 - 23.05.2006
V mesečini se sprehajava z roko v roki brez besed da sem neizmerno srečna ti pove že moj pogled da si srečen tudi ti sem r...
Beri dalje...
-
11:57 - 10.12.2004
Mehkobi polzečih blazinic vrtinčiš onkraj budnosti.
V spajanju svilenih prevlek piješ nektar žareče sredice.
As...
Beri dalje...
-
12:32 - 10.06.2009
Gledam v nebo,
Iščem kje vidim te lahko.
A tebe med nami več ni,
le spomin na tebe še živi!
...
Beri dalje...
-
16:31 - 15.12.2006
Jaz nisem pravi, ki bi znal ti reči
kako zelo sem srečen, ves lahak.
Da drug postal sem človek, ne več tak,
ki nekdaj znal p...
Beri dalje...
|
|
|
|
|