Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V grobu ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ni več ljubezni,
umrla je,
ker je umrla,
ni več radosti.

Šele, ko nekaj umre
zaveš se tega,
in prične se,
prične se boj z bolečino.

O ljubezni se veliko govori,
razmišlja,
dovoli ji,
dovoli ji, da zaspi.

Ljubezen ni stvar,
dovoli, dovoli ljubezni,
da mirno spi,
v grobu ljubezni.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:43 - 29.07.2008

    Knowledge speaks, but wisdom listens.

    My nature just changes.

    Imagine peace,
    fly away,
    everything is diff...

    Beri dalje...
  • 15:27 - 26.03.2006

    Večerno nebo,
    na njem nešteto zvezdic,
    ki kot nenehno utripajoče lučke umetne svetlobe pomagajo luni,
    da popolnoma ne obupa v tihi n...

    Beri dalje...
  • 05:41 - 11.01.2009

    Ledenih rož na oknu sem ugledal,
    ko zjutraj v klet sem vstopil,
    se dihom toplim sem jih lotil...,
    da v kaplje, ...

    Beri dalje...
  • 23:07 - 08.10.2011

    Ko niso s kavlji, koli in mlatiči
    uspeli mu zlomiti volje in duha,
    na raženj ga priklenejo biriči,
    da bi v pekl...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 02.11.2006

    Edino srečanje
    Srečanje s krvjo in
    topli dnevi
    kot le občasna pošiljka svobode.
    Pozaba slike,
    ki ni b...

    Beri dalje...
  • 03:16 - 04.06.2010

    I yearn for you in sleepless nights
    the darkest secret trenching through my mind
    like roots expanding in the frozen earth
    li...

    Beri dalje...
  • 07:45 - 31.10.2009

    Toliko svečk, cvetja,
    so resnično odraz ljubezni,
    pokojnim, tistim ki jih ni več ?

    Tako razkošno cvetje,
    utri...

    Beri dalje...
  • 15:41 - 24.11.2007

    Zabredla sem v zmedo misli, domnevanj in razlag...potonila sem v globine...iskala izhod, luč

    Našla sem trdnjavo zavito v megl...

    Beri dalje...
  • 15:08 - 20.02.2012

    Prekleta kurba mi spati ne pusti,
    v mislih preganja in se smeji.
    Pritisk narašča, tesnoba krivi,
    njej se pa jeb...

    Beri dalje...
  • 15:17 - 08.02.2009

    Rdečica maka v polju zlata
    odtis duše na mrzlem steklu
    brbotanje v sokovniku sreče
    dvojni plamen ene sveče
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo