Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V grobu ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ni več ljubezni,
umrla je,
ker je umrla,
ni več radosti.

Šele, ko nekaj umre
zaveš se tega,
in prične se,
prične se boj z bolečino.

O ljubezni se veliko govori,
razmišlja,
dovoli ji,
dovoli ji, da zaspi.

Ljubezen ni stvar,
dovoli, dovoli ljubezni,
da mirno spi,
v grobu ljubezni.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:34 - 08.02.2007

    Izbrala sem najlepši kamen v gozdu.
    Sedi nanj.
    Naslikala bom tvoj profil
    v veje dreves.
    Ampak prosim -
    ...

    Beri dalje...
  • 17:23 - 07.02.2007

    Preizkusi svoje črke
    ali zmorejo besede,
    so most prek večnosti
    v kamen vklesan.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:23 - 03.04.2007

    Nič ni tako boleče,
    nič bolj skeleče,
    kot srce krvaveče.
    Kdo more potešiti rano,
    oko od solz oprano
    in...

    Beri dalje...
  • 21:18 - 12.04.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 16:23 - 20.06.2008

    Saj
    res je,
    kar mi praviš.
    Dovolj bilo je vsega.
    Stoj, počakaj malo,
    lahko pomisliš
    vsaj?...

    Beri dalje...
  • 12:15 - 04.02.2007

    Jutro prineselo novi je dan,
    no pa vendarle ni tako strašen,
    kot se mi je zdel včeraj-
    lep je.
    Torej, naj si ...

    Beri dalje...
  • 10:10 - 23.05.2006

    V mesečini se sprehajava
    z roko v roki brez besed
    da sem neizmerno srečna
    ti pove že moj pogled
    da si srečen tudi ti
    sem r...

    Beri dalje...
  • 11:57 - 10.12.2004

    Mehkobi polzečih blazinic
    vrtinčiš onkraj budnosti.

    V spajanju svilenih prevlek
    piješ nektar žareče sredice.

    As...

    Beri dalje...
  • 12:32 - 10.06.2009

    Gledam v nebo,
    Iščem kje vidim te lahko.
    A tebe med nami več ni,
    le spomin na tebe še živi!

    ...

    Beri dalje...
  • 16:31 - 15.12.2006

    Jaz nisem pravi, ki bi znal ti reči
    kako zelo sem srečen, ves lahak.
    Da drug postal sem človek, ne več tak,
    ki nekdaj znal p...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo