|
|
V grobu ljubezni |
|
|
|
Od felicko
|
|
Ni več ljubezni, umrla je, ker je umrla, ni več radosti.
Šele, ko nekaj umre zaveš se tega, in prične se, prične se boj z bolečino.
O ljubezni se veliko govori, razmišlja, dovoli ji, dovoli ji, da zaspi.
Ljubezen ni stvar, dovoli, dovoli ljubezni, da mirno spi, v grobu ljubezni.
Komentiraj pesem na forumu. (3 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
10:18 - 18.02.2008
Rohni, doni, besni,
neurje stresa ,se iskri,
dež bobni,
utrip drhti,
reši mi dušo, ...
Beri dalje...
-
17:23 - 26.03.2008
Osmijeh mi ne silazi s lica
makar nasrću na mene vijesti
koje bi me nekad gušile od jutra
i učile me kol...
Beri dalje...
-
13:56 - 01.07.2006
...
Beri dalje...
-
12:51 - 11.08.2007
Pozabljam.
Oko je malce zarošeno.
Ogledalo tudi.
Pozabljam
biti jaz.
...
Beri dalje...
-
18:56 - 17.03.2008
Saj vem, da morala bi s tabo iti!
Odkar poznam te, čutim nežnost tako.
N
Beri dalje...
-
11:50 - 05.02.2007
Rdeča, rumena, zelena.
Ko gledam krošnje dreves,
mi dih ustavi petje šumenja.
Rumena, rdeča, zelena.
Beri dalje...
-
15:48 - 05.09.2007
tudi kadar sem prozoren me lovijo krvi zejni, crni metulji
a ko zapihajo soncni zarki in posije topel dez (...
Beri dalje...
-
05:13 - 25.05.2008
Pisma nisem napisala.
Če bi ga,
ga ne bi odposlala.
Zato zdaj čaka prazna stran
in svinčnik top
na bolj&s...
Beri dalje...
-
20:55 - 14.01.2007
Budiš mi ljubezen z željo prepleteno
budiš sovraštvo z bolečino prepojeno
dvigneš me v višave v...
Beri dalje...
-
11:30 - 11.08.2007
Kačji pastirji so ti zastrli krila,
mačje stopinje preglasile zvezan vzdih
Ujela sem te
v pravljico
-stekleni vodnjak...
Beri dalje...
|
|
|
|
|