Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V grobu ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ni več ljubezni,
umrla je,
ker je umrla,
ni več radosti.

Šele, ko nekaj umre
zaveš se tega,
in prične se,
prične se boj z bolečino.

O ljubezni se veliko govori,
razmišlja,
dovoli ji,
dovoli ji, da zaspi.

Ljubezen ni stvar,
dovoli, dovoli ljubezni,
da mirno spi,
v grobu ljubezni.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:56 - 02.12.2006

    izginjanje
    nedavnosti
    spočenja spominjanje

    dotakljiv...

    Beri dalje...
  • 21:06 - 25.06.2006

    Najpogostejše vprašanje, ki si ga zadne cajte zastavlam je zakaj?
    Najpogostejša misel je ta, da vrnem se v raj.
    V katerem sem bila...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 26.04.2005

    Smrt njim, ki ponosni stojijo na gomilah trupel naših sanj.
    Smrt njim, katerih pogledi počivajo na mestu v dolini;
    upirajo svoje oči v st...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 22.12.2007

    Vsak delček telesa vpije po tebi.

    Ušesa kličejo po tvojem globokem glasu
    in vročih izpovedih ljubezni,<...

    Beri dalje...
  • 14:57 - 13.08.2008

    Sivo sonce je pregrizlo sluzaste oblake,
    zaobjelo mrzle jase in pregniti gozd.
    Svoje suličaste žarke je zarilo v mlake...

    Beri dalje...
  • 09:45 - 11.05.2007

    why should i care
    why should i  cry
    life is beautiful
    and love wont never die

    ...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 16.10.2007

    Sladka utvara,
    našega največjega stremljenja,
    posutega z mavričnimi pelargonijami
    in povitega z večnostjo drevesa živ...

    Beri dalje...
  • 16:33 - 03.08.2009

    Po 19ih letih razmišljam drugače kot prej.
    včasih svet še ni imel mej!
    bil je poln idej
    včasih je bila edina sm...

    Beri dalje...
  • 22:06 - 17.11.2004

    En zemljin obrat,je menjal noč z dnevom, en utrinek z neba,je očaral celo vesolje, mokra sedanjost in vlazna preteklost, se utapljata v meni,jaz se...

    Beri dalje...
  • 13:07 - 14.02.2005

    Na krilih
    bomo poleteli
    iz sanj
    v realnost

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo