Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V grobu ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ni več ljubezni,
umrla je,
ker je umrla,
ni več radosti.

Šele, ko nekaj umre
zaveš se tega,
in prične se,
prične se boj z bolečino.

O ljubezni se veliko govori,
razmišlja,
dovoli ji,
dovoli ji, da zaspi.

Ljubezen ni stvar,
dovoli, dovoli ljubezni,
da mirno spi,
v grobu ljubezni.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:37 - 18.11.2009

    Na obrežju velikan
    zre po morju noč in dan,
    veter mu mršči pogled,
    roke vije v nedogled.

    "M...

    Beri dalje...
  • 12:16 - 26.08.2007

    Zavijem navzdol po tvojem vratu in se ujamem v past pomorov enonočnic:
    Pozabi me, pa ne bom nikoli pozabila tebe- ljubi me, pa te ne bom n...

    Beri dalje...
  • 19:25 - 11.05.2006

    Šumenje
    iz štirih strani
    da je izhod
    samo navzgor
    ali navzdol

    ostre kaplje
    pršijo
    meglica reže nosnice

    ...

    Beri dalje...
  • 23:34 - 07.03.2005

    Hkrati ljubim te sovražim , mešaš moja čustva v mešanico TV limonade, ne daš čutiti mi kar čutim jaz, pustiš, da jokam brez dokazov, bojim se zdaj ...

    Beri dalje...
  • 14:56 - 15.05.2006

    Zabeli znanje z goro odpiljenih ocvirkov,
    še več vas bo takih deziluziranih primerkov.

    In nojev zrezek je bil svinjsko dober.
    Ker...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 23.06.2009

    Zdi se kot da boža,
    z menoj se poigrava,
    neslišno nad oblaki plava,
    v siju zvezd kaže pot, mi govori.
    <...

    Beri dalje...
  • 18:51 - 13.01.2006

    Če zagrneš
    poletne zvezdnate galaksije,
    da ne vidijo čez preprogo neba,
    izginejo še tiste medle sence,
    a le na videz.
    V re...

    Beri dalje...
  • 16:54 - 28.12.2008

    ...

    Beri dalje...
  • 10:30 - 13.03.2011

    Steklene stene gradiva okoli sebe,
    ki jih ne razbije noben kamen,
    a že najtišji šum iz mojega
    ali tvojega sr...

    Beri dalje...
  • 13:13 - 20.02.2008

    V osamljenem parku,
    med drevesi,
    grmovjem,
    v globokem mraku,
    tam bolečina je vecja.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo