Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V grobu ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ni več ljubezni,
umrla je,
ker je umrla,
ni več radosti.

Šele, ko nekaj umre
zaveš se tega,
in prične se,
prične se boj z bolečino.

O ljubezni se veliko govori,
razmišlja,
dovoli ji,
dovoli ji, da zaspi.

Ljubezen ni stvar,
dovoli, dovoli ljubezni,
da mirno spi,
v grobu ljubezni.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:51 - 01.02.2006

    Izgini stran, prekleta baba, izgin mi spred oči,
    Pogled na tebe je dovolj, da mrežnico slepi,
    Pober se že, zahojen šus, ne stokaj in ne j...

    Beri dalje...
  • 20:46 - 09.12.2004

    Vsaka hrana se prebavi,
    še vsa nesreča v tvoji glavi,
    pustit le treba je času čas
    to dejstvo je prav za vse vas.

    Poistovetit...

    Beri dalje...
  • 15:00 - 15.06.2008

    solzica
    solza
    z oblaka in z duše
    nihče ni dovolj Velik
    da bi polovil vse

    ...

    Beri dalje...
  • 09:59 - 12.09.2007

    sanje so daleč
    moraš jih najti
    ne ostajaj doma
    sedeč z revijo v rokah
    vzemi palec in svoje telo
    pojdi n...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 29.01.2010

    To kar vidim je iluzija.To kar slišim, laž.Od kod torej solze in bolečina, ko na zemljo leže mrak.Kam se skrije ves pogum,ko ostanem sama.Zakaj t...

    Beri dalje...
  • 21:53 - 07.07.2006

    Rogljiček ni več tako masten
    kot prej
    preden sem odšla na pot

    ne, nekako suh je
    trd

    ...

    Beri dalje...
  • 08:38 - 06.01.2005

    Pridi, igrala se bova z molekulami!
    okusila boš nepredvidljivost dotika
    z božanjem te bom zavajal in te trgal s pogledom
    ranil te bo...

    Beri dalje...
  • 19:27 - 03.01.2005

    Usoden padec,
    krik se sliši,
    ko dvigne se bokal
    in smeh in vrisk
    njegov mladosti
    je smrti v pozdrav. <...

    Beri dalje...
  • 21:03 - 12.04.2006

    Ostani edini labod,
    ki ga vidim v soju.
    S krili visoko tja
    pod utrinek svetlobe.
    Pleši le zame popoln.
    Igraj se z vetrom Beri dalje...

  • 18:41 - 07.08.2006

    so sladke sanje
    žakelj za čez glavo
    veter v laseh.

    so sive sence
    praznih dejanj.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo