Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

To my man Natisni Priporoči prijatelju
v sobota, 29. okt. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

My hart was broken,
when the exboyfriend left me,
but I survivied.
My tears were drained,
because I met another man,
who cured my soul.

Now I have my man,
I low him much
and I don t want to be alone again.
So please respect me,
and don t hurt me anymore,
because life is too short
to be ruined by unhappy love.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a betalord, v 10-10-2009 11:06,
1. To my man
Angleščina ti pa ne gre preveč, a? ;) 
 
hart -> heart 
exboyfriend -> ex boyfriend 
survivied -> survived 
low -> love 
 
"don't hurt me anymore" -> govoriš novemu fantu, ki pa te še ni prizadel (prizadel te je prejšnji, kot pravi pesem), tako da ta stavek ni logičen. No, cela pesem je malo čudna ;)
 

Objavil/a Adejno, v 10-10-2009 17:09,
2. hahaha
končno je nekdo opazu to pesem :D vedno ko hočem iskat nekega avtorja in me da na uno lito opazm to pesem :D ta biser
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:51 - 27.05.2011

    Ta tako živi, tako sivi dan...

    In veter zapiha
    prinaša vonj
    po dežju in nečem neznanem
    ...

    Beri dalje...
  • 12:56 - 16.03.2008

    Še veš lani
    pod tistim drevesom
    kjer sva si prebadala hrustanec v dno medenice tam razgaljena
    pod senco bog...

    Beri dalje...
  • 16:47 - 04.06.2007

    Poslal si mi pismo
       nenapisano
    in sem vztrepetala
       kot bi mi dal
       prvi poljub Beri dalje...

  • 15:04 - 01.06.2007

    V lokalu sedim,
    hladno pivo se pretaka,
    skozi okno se oziram,
    dež pada.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 03.08.2009

    Črno in oblačno mi nebo
    prekrila svetla je tančica
    ko sklenil sem da me več ne bo
    ti umazana prasica.
    Beri dalje...

  • 21:33 - 21.11.2005

    Za menoj bo na mizi ostala
    le skodelica hladne kave.

    Ampak jaz grem.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:03 - 09.06.2011

    Dan sredi tedna,
    sreda, seveda.
    Nisi vredna,
    klinc te gleda.

    Dovolj sprenevedanja,
    nič ve...

    Beri dalje...
  • 14:04 - 11.09.2008

    edina soba
    ki ti je ostala
    je ječa

    vse ostale
    si že prej
    zaklenila

    Beri dalje...

  • 19:11 - 02.10.2009

    S kuhinjsko krpo,
    pokrijem
    testo iz besed.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:06 - 22.01.2005

    Z nožem v srcu
    je hodil po svetu.
    Je hodil po poti,
    kjer nazaj ni povratka.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo