Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

mrliška vežica št. 5 Natisni Priporoči prijatelju
Od sbls   

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)
moti me tvoj pogled
krvavo bele oči
solzne so
pozabil si jih zapreti
obrni se stran

greš
zapreš se v svojo sobo
poslednji pozdrav
stisk rok
ugasnil si luč





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:08 - 12.10.2006

    Zakaj se ljudje vzdigujejo?
    Zakaj se vedno le upirajo?
    Mar po uporu so svobodni?
    Kaj je svoboda?

    ...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 16.01.2005

    Šelestenje listja, rahel vetrič, ki maje vrhove dreves.
    Spokoj, tišina ,tu in tam le nežen ptičji spev.
    Občutiš ljubezen in šepet dveh ...

    Beri dalje...
  • 14:32 - 08.02.2006

    Kot v ekstazi
    se počutim nocoj.
    Kakor da sanjam,
    vidim sebe s teboj,
    to ljubezni je znak….
    Želim si te,
    k...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 18.11.2009

    Je kje na svetu kraj popolne sreče,
    kjer je sam smeh in radost neizmerna?
    Če je, ne vem, a tja na jug me vleče,
    ...

    Beri dalje...
  • 22:40 - 07.10.2009

    MORJE JE BILO RAZBURKANO,
    SMRDELO JE PO GNILIH RIBAH,
    SLAŠČIČAR JE PRODAL VES BUREK,
    OSTAL MU JE LE JOGURT,
    PARKIRIŠČ...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 05.02.2007

    Pustite mi živeti
    v sanjah brez resničnosti.
    Ne vem, če želim si odgovornosti.
    Ne najdem se v njej.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:43 - 06.12.2004

    Moj bol že zdavnaj bi usahnil
    umrl bi, še preden bi se bil rodil,
    pa vendar me je spremljal
    pojavljal se je, ko sem najbolj se ga ba...

    Beri dalje...
  • 17:50 - 06.05.2006

    občutim
    da te več ni
    v steblu umirajočega cveta
    da te ni na poljih sanj

    ...

    Beri dalje...
  • 15:59 - 10.06.2005

    Če se slika nevihta,
    Še ne pomeni, da lahko
    Platno spremeniš v nebo.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 10.02.2005

    Za visoke pete sem jih ujela,
    Besede, ki so ti spolzele med prsti,
    In jih zaprla v srebrno kletko,
    Kjer še vedno uveljavljalo Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo