Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pogum... strah... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a bovhy, v sobota, 06. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Pogum... strah...
Jaz sem pogum... v sanjah...
...vampirja intervjujam,
ko mi trga žile...
...levu zrem v žrelo,
ko mi tre lobanjo...
...pitonu z vso ljubeznijo

vračam objem...
...morilcu vzamem nož,
obrišem z njega svojo kri
ter mu prerežem vrat
z opravičilom v mislih-
pa brez zamere...
Jaz sem strah... ko se zbudim...
...ko vrnem se v vsakdanjik...
...in z grozo gledam,
kako me požirata sivina in dolgčas...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:12 - 31.01.2005

    Praviš, da me ljubiš.
    Morda. So vse laži?
    Trdiš, da ne pozabiš.
    Le kam so drugi šli?

    ...

    Beri dalje...
  • 17:08 - 13.04.2006

    Je bil ogenj, so bile strele,
    je tako grmelo, da je pokalo.
    Me stra...

    Beri dalje...
  • 17:32 - 22.02.2005

    Čez stopetdeset let ne bo
    več nobenega od nas na svetu.
    Razmišljam, kako minljivi smo.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 20.02.2005

    Tema je predpogoj svetlobe.
    Če ne spoznam nesreče,
    ne morem do bistva spoznati sreče.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:57 - 15.01.2007

    Le ti si v duši pustila mi sled
    Jutranja zarja preteklih mi let
    Upal po tvojem sem srcu vnet
    Bolelo me je s telesom v...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 01.05.2008

    Ko ljubiš in si ljubljen,
    se zavedaš,
    da tega ne bi smel počenjati,
    a počneš ravno to. ...

    Beri dalje...
  • 21:53 - 02.05.2011

    Ne dotikaj se me, 
    nisem več otrok, 
    braniti se znam, 
    tudi tebe lahko izigram 

    Razjezil si me, 
    pusti...

    Beri dalje...
  • 07:48 - 28.04.2011

    Lepa si, lepa,
    tu ugovorov ni.
    Ne bodi tako slepa,
    rad povedal bi ti.

    Ne tako ozko,
    gleda...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 06.06.2005

    Iskoč spomina v sebi,
    hrepenim po sreči.
    Morda je res neutemeljena,
    je goljufiva in slepeča,
    a vendar čakam na
    roko, ki mi...

    Beri dalje...
  • 21:34 - 22.04.2009

    Pišem,
    ker samo sebi lahko verjamem, da sem.

    Rišem,
    ker samo moje oči vidijo vse razen mene.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo