Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spomin na otroška leta Natisni Priporoči prijatelju
Od humar   

V noči toplih dni,
le kje si zdaj ti,
zapustil si me,
in od takrat te več ni.





 

Z oči mi priteče solza,
spomnim se na otroška leta,
ko si me učil,
da bi sanje uresničil.

Ko si odšel,
me samega pustil,
nisem imel več človeka,
ki bi me vodil.

Izgubil sem se,
ne najdem več prave poti,
da bi prišel tja,
kamor bi me pripeljal ti.

A življenje se zame ne konča,
misel nate me vodi do cilja,
in nekoč bom tja prišel,
kjer si me hotel.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:40 - 11.01.2008

    S pentljo me okrasite, 
    lepo zavijte,
    da presrečni bodo
    in srečen bom jaz.
    ko pod bleščeč...

    Beri dalje...
  • 00:29 - 26.02.2009

    Hladen suh zrak.
    Me nosi okoli,
    po vlažni zemlji

    ...

    Beri dalje...
  • 14:31 - 25.08.2009

    Hoteli ste
    ribo (ker veste
    - kje smrdi).
    Dobili ste
    pesem (ali
    je to riba?), vi
    veste -...

    Beri dalje...
  • 14:11 - 25.07.2005

    poljubi imajo okus po vetru, ki nama piha skozi lase.
    poljubi imajo okus po cvetju, ki raste v svetlobi luninega dne.
    poljubi imajo okus ...

    Beri dalje...
  • 09:24 - 14.07.2008

    Miren je dan,
    a v srcu kot valovit ocean,
    ljubim te a ti spuščaš me v
    globoko brezno,
    kjer ni niti rožic...

    Beri dalje...
  • 14:14 - 30.12.2010

    Dekle hodi sama v trdi temi,je zima in začuti,da ji srce igra veselo melodijo,pesmi,ki si jo je zaželela.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:45 - 15.02.2008

    pozdravljen modri
    tvoja misel je morda oblakov
    na temno pijačo in zajtrk jutri
    poljubljala jetra v kavarni

    pr...

    Beri dalje...
  • 11:03 - 14.06.2007

    solze kot dež
    po licu polze,
    roke kot zemlja
    med potresom se trese,
    pogled kot noč
    je temen ves,
    v mis...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 06.04.2006

    Lagal si mi z očmi,
    katere gledale so milo.
    Božal me z rokami,
    hudičevega dotika.
     
    Piti vina si mi dal,<...

    Beri dalje...
  • 15:20 - 05.06.2007

    Ko bi vedel, kaj pomeni biti lep...
    Ko bi vedel, zakaj ves svet je slep...
    Ko bi vedel, kako rešiti se grenkosti...
    K...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo