|
|
Spomin na otroška leta |
|
|
|
Od humar
|
|
V noči toplih dni, le kje si zdaj ti, zapustil si me, in od takrat te več ni.
Z oči mi priteče solza, spomnim se na otroška leta, ko si me učil, da bi sanje uresničil. Ko si odšel, me samega pustil, nisem imel več človeka, ki bi me vodil. Izgubil sem se, ne najdem več prave poti, da bi prišel tja, kamor bi me pripeljal ti. A življenje se zame ne konča, misel nate me vodi do cilja, in nekoč bom tja prišel, kjer si me hotel. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
10:40 - 11.01.2008
S pentljo me okrasite,
lepo zavijte,
da presrečni bodo
in srečen bom jaz.
ko pod bleščeč...
Beri dalje...
-
00:29 - 26.02.2009
Hladen suh zrak.
Me nosi okoli,
po vlažni zemlji
...
Beri dalje...
-
14:31 - 25.08.2009
Hoteli ste
ribo (ker veste
- kje smrdi).
Dobili ste
pesem (ali
je to riba?), vi
veste -...
Beri dalje...
-
14:11 - 25.07.2005
poljubi imajo okus po vetru, ki nama piha skozi lase. poljubi imajo okus po cvetju, ki raste v svetlobi luninega dne. poljubi imajo okus ...
Beri dalje...
-
09:24 - 14.07.2008
Miren je dan,
a v srcu kot valovit ocean,
ljubim te a ti spuščaš me v
globoko brezno,
kjer ni niti rožic...
Beri dalje...
-
14:14 - 30.12.2010
Dekle hodi sama v trdi temi,je zima in začuti,da ji srce igra veselo melodijo,pesmi,ki si jo je zaželela.
...
Beri dalje...
-
22:45 - 15.02.2008
pozdravljen modri
tvoja misel je morda oblakov
na temno pijačo in zajtrk jutri
poljubljala jetra v kavarni
pr...
Beri dalje...
-
11:03 - 14.06.2007
solze kot dež
po licu polze,
roke kot zemlja
med potresom se trese,
pogled kot noč
je temen ves,
v mis...
Beri dalje...
-
18:33 - 06.04.2006
Lagal si mi z očmi,
katere gledale so milo.
Božal me z rokami,
hudičevega dotika.
Piti vina si mi dal,<...
Beri dalje...
-
15:20 - 05.06.2007
Ko bi vedel, kaj pomeni biti lep...
Ko bi vedel, zakaj ves svet je slep...
Ko bi vedel, kako rešiti se grenkosti...
K...
Beri dalje...
|
|
|
|
|