Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Potrebujem te Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Lou, v petek, 22. jul. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Toliko na svetu je ljudi,
meni sreča usojena ni,
livala bo kri,
ko iz glave strelil si bom skrbi!
Prijatelji na pogreb bodo šli,
spominjali se starih dni,
mene več ni.

Težje je meni zdaj, kot bo njim pozneje,
smrt se mi že dolgo smeje.
In kaj bo pozneje?
Ob grobu bo drevo, brez listov, samo gole veje,
smrt se meni večno smeje.

Celo življenje ljubezen sem iskal,
za dobre stvari sem stal,
ko bi le lahko vse prespal,
se zbudil in nič o preteklem znal.
Če bog obstaja, lepega življenja mi res ni dal,
zakaj sem si to zaslužil, nebi znal.

Dolgo več ne bom zdržal,
ko bi le lahko nekam zbežal,
spomini in bolečine, ki sem se jih vedno bal,
me bodo mučile v sanjah, ko bom spal,
zato raje usodi se bom vdal.

Melodija bolečine me po poti vodi,
da se z menoj sprehodi,
ob žuboreči vodi,
ki me do tebe vodi.

Pretežko je breme, ki ga v srcu nosim,
pomagaj mi, prosim!

Življenje brez tebe nič ni vredno,
del tebe v meni bo ostal za vedno,
ljubim te, rad bi rekel ti osebno.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:06 - 10.02.2008

    V puščici ljubezni krik,bolečine zadoni, ki odmeva v praznini ranjenega, mu srca.ki svoje rane skriva , pred zunanjostjo sv...

    Beri dalje...
  • 01:32 - 11.03.2005

    Zvezde bele me objemajo
    in ne morem več brez tebe...
    Ljubi me...

    ...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 07.09.2006

     

    Nekaj trenutkov,
    kratkih in sladkih,
    bi rada, ce smela
    v tvojem objemu,
    na srcu tvojem se grela. ...

    Beri dalje...
  • 15:58 - 09.01.2010

    Pokvarjeno,
    počasi blediva.
    Nočem več igrati vsebine.
    Priznaj,
    prazno je.
    Že dolgo časa.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:10 - 15.04.2007

    Včeraj sem prepozno zaspala-
    zato me danes veter meče na tire,
    zvija v plahutajoče ostanke senče

    Iščem se raztr...

    Beri dalje...
  • 14:35 - 11.09.2006

     

    Tisto mi ostaja,
    kar se ne ponavlja
    in govori:
    Ljubi svojega bližnjega.
    Beri dalje...

  • 02:22 - 05.12.2004

    Dam ti culo in pojdi
    s samim boš v smeš
    (medtem vzameš boga
    v najem in ga greješ
    na minimumu)
    Ne opazuj kako prekleti ...

    Beri dalje...
  • 21:37 - 31.10.2004

    Čas je za taksi,
    ki nikamor ne pelje.
    Ustavi te na poti do sreče,
    ki si jo začrtal.
    Raje vzamem kolo,
    ki pelje počasi
    Beri dalje...

  • 11:06 - 06.10.2006

    Dolga leta
    sem se srečevala z njimi
    v poletju in v mrzli zimi
    tam v parku na  Poljanski
    so sedeli, modrovali...

    Beri dalje...
  • 17:41 - 25.07.2007

    1. Po cvetju je zadišalo.
    In vencev bilo je mnogo malo.
    Se ljudi v tvojo čast je zbralo.
    Še ne...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo