Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Novo rojstvo. Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Odeta v lupino,
krhko, a neprebojno.
Znova bi se rodila,
zapustila ovoj zapora.
In se predala.
Jaz sem kriva.

Čutila bi dlani,
čutila lase,
se sprehajala po koži.
Ne le nemo trkala
po oklepu zaprtih čutov.
Osvobodila bi se.

In znova čutila.
Znova čakala.
Znova letela.
Ne v kletki trpela.
Kdaj bo čas za rojstvo?
In strem lupino.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:20 - 18.05.2009

    Steklene robide je zobala,
    ptica brez kril,
    žarometi so polzeli,
    po perju,
    raztrganem brez užitkov.
    Beri dalje...

  • 09:52 - 09.11.2007

    V tebi se sprožijo tempirane bombe.
    Zarišejo se tisočeri obrazi
    kakor gube na posteljnem pregrirnjalu.
    Tesnobne misli...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 10.01.2009



    Kako naj ljubim, če ne vem kako,
    kako naj čutim, če ne vem kako,
    poln vprašanj sem, odgovor ne najdem,
    iščem...

    Beri dalje...
  • 19:29 - 11.09.2008

    Kaj odlašaš, jesen,
    kaj se vdajaš
    še sama poletju,
    kdo ti pusti,
    da v vetru ne žvižgaš,
    kot ptica v letu,
    Beri dalje...

  • 04:44 - 28.01.2007

    Zakaj molčim, si me vprašala.
    Zakaj obračam stran pogled?
    Kdo ranil je v globino duše?
    Zakaj solze na licu spe...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 26.10.2006

    Vstopil si v moj svet,
    svet senc...
    prinašaš radost
    prinašaš smeh.
    Toplina tvoja, Beri dalje...

  • 15:53 - 25.05.2007

    Ti moje spremenila si življenje.
    Kaj vse na svetu bi dal,
    da izgine to tpljenje
    in da bi te ne spoznal!

      ...

    Beri dalje...
  • 10:09 - 15.06.2007

    Dotik topline mi srce zmehča,
    da sem kot zatreskana šolarka,
    z vsemi čutili preplavljena,
    ko zadela me...

    Beri dalje...
  • 07:56 - 19.04.2007

    Listje šepeče,
    do klej še tako?
    Kar nosiš s seboj,
    nebo za vedno odšlo,
    kar se je storilo...

    Beri dalje...
  • 06:37 - 25.12.2008

    Pol od prej, pol od zdaj.
    Štukam kar je bilo pozitivnega.
    V prostem času preganjam krokarje.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo