Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Neskončnost Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Sanjam, neskončnost,
vidim le tebe,
ki nemo strmiš, tvoj pogled je žareč,
topel, svetal in ljubeč.
Vabi me, berem tvoje misli

Zadrhtim, milijon mravljincev me spreleti,
želim si te,moje oči se spojijo s tvojim pogledom,
prepletejo se najine misli,
sama sva, ne moti naju nihče tam za bregom&
Samo ti in jaz,opojnost ljubezni žareče,
v mavričnem spevu dehteče,
čutiva najino moč,
ljubezen, kot silen slap deroč&
lepo je slišati ljubezenski spev
in v neskončnosti ta čudoviti odmev..

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:55 - 22.06.2009

    Pritajeno se
    prikradem
    v dih jutra.
    Prisluškujem.
    Obujem se v neslišno.
    Podrsavam
    po vijugastih Beri dalje...

  • 16:06 - 07.07.2007

    Človek mora nesrečno živeti,
    srečno živijo le slepi, neumni
    in zadeti,
    ob dozi sladke iluzije.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:05 - 04.04.2007

    Na široko zrem v novi svet,
    ki kaže da bo dalje z mano, kot pa slabo leto;
    v bistvu vidim, a sem slep,
    nepopisan ka...

    Beri dalje...
  • 14:30 - 08.02.2006

    Sem…
    Kakor ptiček, ki le ti skozi nebo…
    Kakor veter, ki hladi, nežno boža dobrave…

    ...

    Beri dalje...
  • 07:58 - 10.01.2010

    Povsod vznika pohlepnost in hlad
    v telesu ju odkriva bolezen,
    spreminja se tkivo v gnoj in nesklad,
    ker nočeš spoznati ljube...

    Beri dalje...
  • 17:45 - 12.10.2007

    Lepota narave
    tvoj svet obdaja,
    tišina globine
    tvoj um ostaja.
    Tako prelep je obraz
    in vse...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 02.01.2010

    Zdavnaj sem razjasnila si stvari,
    ni to kar zamislila sem si,
    a vseeno grem naprej po svoji poti,
    tudi brez ...

    Beri dalje...
  • 12:39 - 06.11.2007

    Slišala sem, kako govorijo,
    da modri molčijo.
    Pa sem molčala
    in čas je tekel po svoje,
    a moje morje se ni dota...

    Beri dalje...
  • 10:21 - 20.07.2008

    Na cesti sem sam nikogar ni,
    Ljudi ne poznam vsak pogled stran beži,
    Po cesti zdaj tavam brez drobtinice sreče,
    ...

    Beri dalje...
  • 18:37 - 13.02.2007

    Sneg zamedel je poti
    in zakril je vse sledi
    znašla sem se na brezpotju
    kjer brez volje in moči
    da...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo