Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Marjana Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v četrtek, 04. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

ČASI OTROŠTVA – NEPOZABNI SPOMINI,
DOGODKI, DOŽIVETJA, KI SO TI EDINI,
SAMO TVOJI, DELIŠ JIH LAHKO LE TAKRAT,
KO IMAŠ NEKOGA RAD !

DEL TEH SPOMINOV SI TUDI TI,
NAJLJUBŠA MED SESTRIČNAMI,
ČETUDI MINILO JE VELIKO LET,
SE MI ZDI, DA VČERAJ SVA SE POTEPALI,
SE ZABAVALI IN NEUMNOSTI ZGANJALI !

SIRČOV BREG, REPOVA HIŠA, PA POTOK
IN PAŠA KRAVE LISKE,
PA ZIMA IN SNEG IN SANI ZAPETE ZA AVTO,
KOLIKO LEPIH TRENUTKOV,PRELEPIH STVARI,
SE LAHKO DELI MED SORODNIKI !


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:54 - 15.05.2007

    Nisi rekel. Molčal si.
    Poslušal teči tihi čas.
    Čakal na prerokbo dneva,
    daljšega od dni.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:15 - 12.01.2009

    Napisal rad lepo pesem bi,
    iskal kje moja zvezda zdaj žari,
    morda želel bi videti nebeški raj,
    ko prideš tja, več ni poti na...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 27.11.2007

    Poslušaš bitje moje
    s tvojo sapo prežrte krvi
    naslonjen na moja stegna.

    Zagrizem se v tvojo lopatico
    Beri dalje...

  • 06:38 - 26.08.2010

    Spet sem s pogledom božal,
    občudoval ob žetvi pšenična polja,
    prisluhnil čarobnem šepetu Mure,
    poletnem vetru, ...

    Beri dalje...
  • 23:10 - 26.09.2012

    Tema... misli in smrtna tišina.
    Vsak odpre svoja vrata,
    vrata v svoj svet.

    Črno, rdeče ali rumeno,
    v teh mislih...

    Beri dalje...
  • 22:28 - 02.03.2008

    Sedela sva v zakajeni kavarni.
    Pil sem martini
    In ti si kadila.
    Bilo je pozimi.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 14.06.2007

    1.del

    Krila kot privid se prebudila,
    z občutji neminljivosti ovila,
    v znojnih kaplja...

    Beri dalje...
  • 16:21 - 11.06.2010

    šola se  je  zaklučila  konec  šolskega  leta je  brž  skočila  v  vodo ter oprala  posodo.mi  pa se  veselimo  in  komaj  lčakamo  ...

    Beri dalje...
  • 11:45 - 24.10.2009

    Drevo brez lista
    z vejo hlasta
    po novem kriku
    izdaje morale.

    Noč bo s svojo haljo
    zavila v temo
    ...

    Beri dalje...
  • 00:21 - 15.04.2007

    zbrisala bi sonce iz tvojih podplatov
    že davno, že davno kdaj prej.
    a zrla sem v luč kot v privid tistih časov,
    ne zmorem, n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo