Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zajezitev Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Le s palčko bi se dotaknila hudournika mojih misli.
Kot bliskavica bi se v trenutku razsvetlilo in
čarobnost bi misel v preliv sanj potopilo.
In bi se smejala, v toplini sladkobnega raja.

Tiste misli, ki privrejo na dan in rušijo bilanco,
ranijo pod sabo vse, kar bilo je že pozlateno.
Negativa! Naredila si bom v mislih jašek,
morda jez, kjer te hudobe bodo šle podtalno.

Naj se skrivajo...
Ne bom dovolila, da poplavljajo mi dušo.
Naj izginejo...

Ko bo treba, bom spustila jez,
da se slap izlije mi iz oči.
In s palčko potrepljala bom nežno moje misli.

In se smejala, in se smejala...

Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:17 - 26.11.2005

    Zaprtih oči poslušaš
    ventilatorja groteskno hrumenje ali pač
    šelestenje preperelega listja pod nogami.
    S pogledom bi ...

    Beri dalje...
  • 09:52 - 22.02.2006

    Tvoja politika ljubezni
    ni enaka moji,
    morava se sestati
    in podpisati
    sporazum o sodelovanju,
    da ne pride do hladne vojn...

    Beri dalje...
  • 07:46 - 14.12.2008

    Mami, hvala, ker si nas rodila, A kljub našim vragolijam nas ljubila,                      Res...

    Beri dalje...
  • 13:22 - 30.10.2004

    Zblaznel sem.
    Tistega jutra, ko so slike prelisičile prašne okvirje
    in plesale ples nesojenih svatov,
    ko v breznu čistunstva odkr...

    Beri dalje...
  • 18:50 - 08.12.2009

    Vse koplje se v mrazu,
    v tisti tihi njim slepoti.
    Srce bije jim
    v strašni men' grozoti.

    A jaz .....

    Beri dalje...
  • 21:34 - 11.11.2004

    ...

    Beri dalje...
  • 17:58 - 25.07.2007

    Pada zadnja kaplja,
    veni edini preostali še list,
    roka iz roke drsi,
    še vonj cvetic se v noč gu...

    Beri dalje...
  • 23:09 - 26.05.2009

    Oba sva se strinjala
    in pristala
    na pogoje

    Zdaj igrava igro
    ki ni ne varna
    ne kratka.

    Ura n...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 14.02.2009

    S kladivom tolčem ob steno,
    da vse odmeva v mrzlih udarcih.
    Bum!
    Kličem hudiča in roka
    zamišljeno drži kladivo.
    ...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 03.05.2009

    Nisem isti kot včeraj,
    Moje srce ne zdrži,
    Vsaka misel k tebi plava,
    Iščem tvoje nebeške oči.

    Zdaj se novi dan ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo