Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Odnesi me Natisni Priporoči prijatelju
Od Aniette   

Draga svetla luna,
odnesi moje čute daleč tja
in napolni moje prazno srce,
napolni ga s svojo čudovito milino.

Odnesi me na svojih krilih
preko tvojih poljan,
nežno božaj moje bitje,
varuj ga in ga odpelji tja,
kjer moja polovica je srca,
nežno zavita v puh prijaznih sanj.

Pripelji pred njegovo me telo,
da občutim ga s pogledi,
pokrijem ga s poljubi
in zazibam v spanec
ga na rokah svojega srca.
Da izročim ga v varstvo tvojih vil,
da ga odnesejo v objemu svojih kril,
v sanjski svet...

Komentiraj pesem na forumu.
(10 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:13 - 19.06.2005

    V gluhih spevih noči,
    v sprehodih spoznanj,
    seštevam trudne korake,
    božam okamenele poljube
    zaspale nekje,sredi rek hotenja
    Beri dalje...

  • 09:30 - 03.01.2008

    Spet bom hodil bos.
    Ne čutim zemlje.
    Ne čutim trave.
    Ne čutim peska.
    Ne listja pod nogami.
    Niti...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 02.12.2006

    Življenje,kaj je to
    je to sreca
    je to radost
    ali je to žalost,trpljenje
    sreca,veselje to so otroci
    prinas...

    Beri dalje...
  • 16:34 - 07.09.2005

    Tvoje ime
    na moji koži
    pod mojo kožo
    v spominih v prahu
    pod posteljo

    ...

    Beri dalje...
  • 16:55 - 08.09.2007


    Vsak zase s torbico na rami stojijo in gledajo v svet,
    ki jim pripada.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:16 - 27.09.2005

    Jesensko listje v katedrali,
    pajčevina spi v zvonovih,
    v bronu kot mraz tih zrcali
    obraz razbrazdane poteze,
    v h...

    Beri dalje...
  • 15:17 - 13.01.2007

    Še 30 minut,
    blebetanja v njenem svetu,
    še 30 minut pretvarjanja,
    da me zanima,
    zunaj -3, človek kak&sc...

    Beri dalje...
  • 12:42 - 16.03.2005

    Črno rojstvo,
    rdeče solze
    iz zelenih oči

    Sivo otroštvo
    revolucij -
    sladkih norčij

    ...

    Beri dalje...
  • 18:20 - 04.07.2005

    Odkrivam obraz izpod neumrljivih senc.
    Podobe še stojijo,
    kot silhuete nemih prič.
    Še vedno nekam mračno
    se vkalupljajo in troh...

    Beri dalje...
  • 14:44 - 02.04.2006

    Ne naredi nič več
    in nič manj od tistega,
    kar misliš, da lahko narediš.
    S tem boš naredil vse,
    da bo prav zate in bo
    moral...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo