Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Naj izginem. Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Oblak, razpoči se nad mano.
Namoči me s kislino in razjej me,
da izginem izpred strupenih vrat.

Nočem več kukati skoznje,
sij slepi mi pogled in oči.
Nočem vstopiti. Se zastrupiti.

Naj izginem, naj me več ni.
Prosim, čeprav z bolečino,
odreši me muk. Zbriši me od tu.

Bom jaz tista, ki se bo borila
z jasnino. Naj bom jaz grom.
Nočem čakati in se slepiti.

Odženi me, odreši me muk... 

Komentiraj pesem na forumu.
(5 komentarjev)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:33 - 18.05.2005

    V gubah beline
    se napenja struna
    dokler veliki pok
    ne prikliče življenja.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 19.05.2006

    Noč se tiha zdi,
    a v meni vse kriči.
    Odšel si...
    Zadnji poljub si mi dal,
    v oči zazrl se,
    in dejal:

    Beri dalje...

  • 18:51 - 07.06.2007

    Če obstajajo nebesa, hočem tja.
    Če obstajajo nebesa - le kje?
    Od tu jim videti ni pota...

    ...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 01.12.2004

    v breztežnosti zanosa
    udarjam po tebi
    v hipu zasovraženega
    ker tako osornega
    neprizanesljivega

    ...

    Beri dalje...
  • 14:21 - 07.08.2007

    Storž na kamniti ograji,
    mokra brisača na kamniti ograji,
    školjka in martinček;
    sedim na kamnitem balkonu.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:06 - 10.10.2008

    Stojim na dežju.
    Ne slišim glasu.
    Ne vidim ničesar
    kar dalo bi miru.

    Kaplje dežja
    na nebu...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 17.06.2007

    Ko tvoj glas,
    pokliče v mojo vas,
    mi srce zadoni,
    mi telo ponori,
    mi dih zastane,
    srh po telesu me oblije
    Beri dalje...

  • 00:31 - 02.04.2010

    Nekaj od znotraj se -
    - čutim - spreminja.
    Korak vsak naprej
    na usodo spominja.
    Ne vleče močno mi
    več misli na...

    Beri dalje...
  • 14:36 - 23.07.2011

    Nocoj na plano lun'ca
    je prišla
    in razsvetlila
    temno noč,
    da bil sem ves
    pesniško navdihujoč.

    Ved...

    Beri dalje...
  • 23:32 - 29.01.2008

    Ustvari si angele - svoje oči -
    varuhe svetlobe, častilce noči;
    da bi večni krilati božji duhovi
    slavili Boga nad vsemi sve...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo