Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Na postaji... Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Kaj misliš, da mi je lahko,
ko ne morem gledati ljudi v obraz,
ker se bojim,
da izbruhnila bi v jok?

Misliš, da mi je prijetno,
ko celo pot zavestno
zadržujem vse te solze
ki nabirajo se mi v očeh?

Prevečkrat se je že zgodilo,
da sem čakala
na naslednji avtobus,
ker pritisk v očeh je bil premočan...

Kaj vse lahko s tem zamudim!

Prevečkrat sem vstopila
s sklonjeno glavo in
upala, da ne opazijo
leska v mojih očeh.

Ko bi vsaj imelo pomen,
ko bi se vsaj obrestovalo,
ko bi bilo potem vsaj bolje...

Spet pride dan, ko grem na postajo
in ko pride avtobus, ne grem nanj
in čakam naslednjega polna grenke tekočine.

Prevečkrat je tako...
Potem izstopim in požrem vso tisto sol,
ki zažira se vame.
Počasi bo razžrla me.

Saj veš,
raje bi se smejala in pazila,
da ne bi bruhnila v smeh...
Brez nadzora.
Kot nekoč.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)


 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:43 - 13.02.2005

    V naših vrtovih
    Ni lepih cvetlic
    Ne dišečih vonjav
    Ne blaženih lic

    ...

    Beri dalje...
  • 06:06 - 27.04.2011

    Včeraj mi je nekaj,
    padlo v oči.
    Sem stal na postaji,
    ko to se zgodi.

    Je dekle vstopilo,
    na tretji per...

    Beri dalje...
  • 19:47 - 30.12.2007

    Zaživela mi je duša
    s tistimi občutki bistva,
    ki sem ga nekoč spoznal
    gledajoč iz vrha gore
    rajsko bogastvo ju...

    Beri dalje...
  • 23:10 - 26.09.2012

    Tema... misli in smrtna tišina.
    Vsak odpre svoja vrata,
    vrata v svoj svet.

    Črno, rdeče ali rumeno,
    v teh mislih...

    Beri dalje...
  • 00:05 - 05.09.2006

    In bom hudobna
    in bom nesramna
    in bom nora in bom nema...

    ...

    Beri dalje...
  • 14:24 - 19.04.2007

    Ljubim se s tabo
    in ti se ljubiš z mano.

    Telo s telesom,
    z vsakim koščkom posebej,
    oralno, analno...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 06.05.2007

    Veš,
    znova sem padla.
    Krvaveče koleno, dlan.
    Ob meni stojiš,
    se mi smejiš,
    bri&scaro...

    Beri dalje...
  • 12:00 - 31.05.2010

    Brez sanj
    brez kapljice rdeče barve
    tudi brez pridiha rožnate
    se zbujam v siva jutra.

    Gledam škatlaste
    s...

    Beri dalje...
  • 22:21 - 21.06.2005

    Nekje v daljavi tihe noči
    slišim tuljenje volka.
    Luna sveti,
    osvetljuje tiho noč
    nekje v daljavi...

    ...

    Beri dalje...
  • 15:43 - 17.01.2007

    črne lovke
    tiho zvijanje
    silijo pod kožo
    hočejo med kosti
    poznam te
    ne bojim se te

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo