Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Jojoji Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v torek, 15. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Prekladam telo.
Včasih tako,
bolj težko.
Joj ! Težko!

Čutim
veter,
nebo,
ograje.

V duši temno
me duši.
Štejem
dni, ki še so.

Včasih pa sem,
sem zelo.
Joj  kako!
Takrat se smejim.

Ni več hudo.

Jojo !


 ps : jojo - igrača



Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:06 - 12.11.2008

    Brezkončnost bodočih brezbarvnih besed
    brezglavo bojuje bitko baročno.
    Boleče bojazni brezupno brzé,
    bráne bese...

    Beri dalje...
  • 20:08 - 21.04.2007

    Sedi velika družba,
    eni smejijo se,
    drugi pogovarjajo se.
    Tam vidiš karte igrajo,
    na ves glas se krohotajo, Beri dalje...

  • 00:18 - 14.12.2004

    opazovala je mimoidoče misli:


    nekatere so se ozirale nazaj
    druge so drvele naprej
    spet tretje so se spotikale  Beri dalje...

  • 14:23 - 22.11.2009

    rastem na balkonu
    nad drevesi
    ki mi prihajajo
    nasproti

    ko so dovolj visoka
    sedem na eno ...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 10.05.2007

    Noč!
    V prazni sobi sedim,
    nemo na zidu v svojo senco strmim.
    Dvignem roki,
    sence oblikujem:
    račka, labod,...

    Beri dalje...
  • 21:33 - 08.04.2010

    For rain outside I have a smile,
    for sadness in your eyes I have a hug,
    for every tear on your cheek I have a kiss.

    Ev...

    Beri dalje...
  • 10:56 - 27.05.2007

    Nočem zreti v temnino,
    nočem gledati solza,
    zavrnem vse, kar spominja na belino,
    vmes pa najti ni potá.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:35 - 23.06.2009

    Rišem zvezde, sam,
    na ta brezupen dan,
    na prvi dan v letu,
    na tem bolečem svetu.
    In upam...
    In č...

    Beri dalje...
  • 16:54 - 02.10.2008

    Iz svoje zelene dežele
    sem odpravil se na sever,
    v deželo kjer ni hriba,
    kjer sama je suha in hladna ravnina
    - Nizoze...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 09.04.2005

    Dobro z dobrim,
    slabo s slabim.
    Življenje je pravičen plačnik,
    pravičen sodnik.
    Ne potrebuje podnapisov.
    Enostavno ve.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo