Jojoji
Napisal/a mathea, v torek, 15. feb. 05
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Prekladam telo. Včasih tako, bolj težko. Joj ! Težko!
Čutim veter, nebo, ograje.
V duši temno me duši. Štejem dni, ki še so. Včasih pa sem, sem zelo. Joj kako! Takrat se smejim.
Ni več hudo.
Jojo !
ps : jojo - igrača
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
19:06 - 12.11.2008
Brezkončnost bodočih brezbarvnih besed
brezglavo bojuje bitko baročno.
Boleče bojazni brezupno brzé,
bráne bese...
Beri dalje...
20:08 - 21.04.2007
Sedi velika družba,
eni smejijo se,
drugi pogovarjajo se.
Tam vidiš karte igrajo,
na ves glas se krohotajo,
Beri dalje...
00:18 - 14.12.2004
opazovala je mimoidoče misli:
nekatere so se ozirale nazaj druge so drvele naprej spet tretje so se spotikale
Beri dalje...
14:23 - 22.11.2009
rastem na balkonu
nad drevesi
ki mi prihajajo
nasproti
ko so dovolj visoka
sedem na eno ...
Beri dalje...
21:12 - 10.05.2007
Noč!
V prazni sobi sedim,
nemo na zidu v svojo senco strmim.
Dvignem roki,
sence oblikujem:
račka, labod,...
Beri dalje...
21:33 - 08.04.2010
For rain outside I have a smile,
for sadness in your eyes I have a hug,
for every tear on your cheek I have a kiss.
Ev...
Beri dalje...
10:56 - 27.05.2007
Nočem zreti v temnino,
nočem gledati solza,
zavrnem vse, kar spominja na belino,
vmes pa najti ni potá.
...
Beri dalje...
14:35 - 23.06.2009
Rišem zvezde, sam,
na ta brezupen dan,
na prvi dan v letu,
na tem bolečem svetu.
In upam...
In č...
Beri dalje...
16:54 - 02.10.2008
Iz svoje zelene dežele
sem odpravil se na sever,
v deželo kjer ni hriba,
kjer sama je suha in hladna ravnina
- Nizoze...
Beri dalje...
22:15 - 09.04.2005
Dobro z dobrim, slabo s slabim. Življenje je pravičen plačnik, pravičen sodnik. Ne potrebuje podnapisov. Enostavno ve.
...
Beri dalje...