Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Iz samskega doma Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vodnar, v ponedeljek, 01. feb. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ujet med štiri prazne, hladne stene,
kjer te pustota stresa do kosti,
ko nimaš več izbire prav nobene,
razmišljaš kdo in kaj zares da si.

In tu spoznaš, kako življenje vene,
kako ob tebi čas naprej beži;
in ko ne najdeš sreče zaželjene,
ko ravnodušje stisne te v pesti,

tedaj je konec s tabo...Le samota
je tvoja zvesta, stalna spremljvalka,
ki se vsesa ti v dušo kot pijavka.

In jo zaman poskušaš se otresti;
s teboj povsod je, v družbi in na cesti,
pijancu roga se ti preko plota.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:33 - 04.03.2005

                  Beseda
            ogenj &n...

    Beri dalje...
  • 20:57 - 09.11.2005

    Čeprav je namočena v vodi že 14 dni
    še kar cveti...
    Cveti za vse te dni in zmedeno zastruplja vodo

    Odstavek pokloni ji odrezane nog...

    Beri dalje...
  • 21:55 - 07.05.2006

    Sanje se razblinjajo
    Neusmiljenost me davi
    Ranljiva sem

    Iščem zatočišče
    Povsod so vrata zaprta
    Ranim si ...

    Beri dalje...
  • 09:22 - 27.05.2008

    Gibanje pospešeno na minus kvadrat,
    se po pravokotnikih vrti, vrti.
    Potovanje mušic,
    neizmerljivih desnic in ...

    Beri dalje...
  • 12:34 - 18.10.2009

    Ujeta v vezi čustev kot ujetnik v okove
    ne morem zbežati iz njih ječe v roke njegove.
    Sanjam o novem in lepem brez upa...

    Beri dalje...
  • 15:11 - 24.01.2009

    Pod svojo reko kopljem
    vlažno je blatno
    tunel se podira
    kopljem naprej

    ne vidim več Beri dalje...

  • 13:13 - 14.12.2007

    Berača sem spoznal,
    kruha mi je dal.
    Od ljubezni živi,
    za kruh mu ni.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 12:44 - 18.10.2009

    Drevesa rumena
    šepečejo v en glas
    ko bila smo še zelena
    bila si z njim pri nas.

    Veter...

    Beri dalje...
  • 22:18 - 29.04.2005

    Nočem več trpet,
    v bolečini je težko žvet,
    šla bom na drugi svet,
    tam ljubezni je za cel planet.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:29 - 22.04.2010

    Tukaj sem in kukam iz rokava.
    Po malem umiram,
    imajo prav.
    Nekako sem v sebi,
    meditiram.
    Se pobir...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo