Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Tolaži me misel Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a tomm, v sreda, 13. jan. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Odprla so se notranjim očem
svetlobna telesa vseh božjih tem,
naenkrat zagledam nevidne ljudi,
premočna svetloba od njih me slepi.

Uspem jih vprašati za večni nasvet
kako naj razumem nešteto njih let,
odgovor drugačen se v meni zgodi,
sklop njih celote nas preko Krista budi.

Tudi oni svetlobno  prosojni ljudje
še niso dospeli tam kjer On je,
da bi čul njihov psalm ali vsaj stih,
so še dalje od Njega, kot mi od njih.

Zamislil sem se v globino svetlob
kako daleč od vsega je naš sončni obroč,
v kakšnem ozadju rimska cesta lebdi,
daleč smo daleč od centra moči.

Tolaži me misel, da smo svojevoljno prišli
na področja spoznanja, kdo smo sploh mi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:10 - 20.02.2007

    Tvoje ime prenaša sipine,
    tvoje ime izbriše sivine.
    Tvoje ime kot črka v pesku
    moje ime-popije ga.

    Beri dalje...

  • 15:26 - 30.11.2007

    Miške.
    Spijo.
    Vdreku.

    Jazih patepem.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:32 - 17.05.2010

    Kar sama sebi ne priznam
    da sanjam neuresničljive sanje
    kar vem, a v srcu ne zaznam
    si končno jasno dal na znan...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 07.06.2005

    dva milijona (malo manj)
    blestečih mehurčkov
    pleše polko

    vroči cekinčki
    trkljajo po makadamu
    avgustovke noči

    ...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 07.05.2005

    Ni razloga za ponovni potop v krog sanj,
    če nenadni udar svetlobe packa lise pred očmi,
    dokler se svet budi v soncem jutru,
    bodo p...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 09.11.2005

    Na črno sem jo pobrval
    Črna ji bolj paše
    z njo se lažje poistovetim
    če je črna
    lažaje jo porinem v kot
    tam naj bo v kotu Beri dalje...

  • 12:26 - 22.01.2008

    Ti kar ostani na Marsu,

    če ti paše ;)


    ...

    Beri dalje...
  • 16:49 - 02.05.2008

    Presenečenje I (birokrati)

    Prihajala je naproti kot neustavljiva,
    Z odločnimi koraki, elegantnega videza, Beri dalje...

  • 21:16 - 09.02.2011

    ...

    Beri dalje...
  • 17:30 - 11.03.2008

    Looking out the window at the falling snow,
    A strong desire rushes through my mind:
    A wish, that only in a loving hear...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo