Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če bila bi zvezda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Vilma, v sreda, 13. jan. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Če bila bi zvezda

Če bila bi zvezda,
bi v večer tvoj zažarela,
pot ti pokazala,
tisto pravo, nezmotljivo.

Če bila bi zvezda,
bi se zjutraj tiho umaknila,
in pazila,
da bi dan tvoj bil prijeten.

Pa nisem zvezda,
zato včasih pridem, ko ni čas
in drugič spet vse zamudim;
le zagledati želim si tvoj obraz.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Amadeus, v 23-01-2010 18:18,
1. Če bila bi zvezda
Sicer zelo klišejsko, ampak zelo iskreno, nežno, ljubeznivo, polno hrepenenja. Nekako najstniško zveni, "pretenciozno" v oblakih, a hkrati "smrtno resno" na trdih tleh ... Prvi dve kitici sta nekako popolnoma predvidljivi in že večkrat slišani, ampak tretja prvim dvem prida tisto pristnost in resničnost, da si rečeš: ja, to je ljubezen. Na eni strani želja, na drugi strani pa resničnost. Vse bi dal zanj, a lahko daš le tisto kar imaš. :-) Vilma, lepo! :-) Iskreno, zelo.
 

Objavil/a Vilma, v 21-04-2010 21:30,
2. Če bila bi zvezda
Hvala ti Amadeus za prijazen komentar. Vedno se razveselim, če mojo pesem še kdo opazi. Zelo lepo si jo razčlenil in začutil njeno bistvo.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:18 - 30.12.2007

    Danes mi je.., tako..,
    danes mi sploh ni, da
    bi na karkoli mislil,
    gledam nemo samo...

    Gleda...

    Beri dalje...
  • 08:52 - 13.03.2011

    Iz pesnitve

    PESEK, NE OLJE V MOTOR KAPITALIZMA!

    O, da bi imel tvoj slini dar, Majakovski!
    Da bi...

    Beri dalje...
  • 11:42 - 26.02.2005

    Žogica se spomočjo energije stopala premakne -
    lahko potuje daleč naravnost,
    lahko jo ustavi energija drugega stopala,
    lahko se odbi...

    Beri dalje...
  • 12:02 - 06.06.2008

    Vrata se odpro
    pa ne sama
    porineš jih vsiljivo
    da se s sten odlušči omet
    stare gospe hiše ...

    Beri dalje...
  • 13:21 - 21.11.2006

    Na krilih orla
    letim za horizont,
    da v njem izginem
    kot majhna pika
    v srcu
    nostalgičnih
    oseb.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:14 - 14.06.2005

    Ženska roka nežno boža
    vse - od repa do ušes -
    dlaka črna, bela koža,
    pa še kakšna pika vmes.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:19 - 08.09.2005

    ŠŠŠŠ...
    Pusti podkožju svoj čas in voljo,
    da krika in šelesti,
    da se smeji, ko se pretaka žaromet skozenj.
    Kakšno?
    Kater...

    Beri dalje...
  • 13:00 - 25.02.2006

    Kadar ljubezen je,
    je iskrena,
    ne muči te ne z lakoto, ne z žejo,
    ne z nevednostjo.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 04.08.2006

    Prekleto dobro vem,
    da to kar si želim
    se ne bo zgodilo
    niti v tisoč letih.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 05.03.2008

    Far away,
    as if I never met you.
    But than again...
    it's so clear -
    I can't forget you.
    And I don...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo