Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če bila bi zvezda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Vilma, v sreda, 13. jan. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Če bila bi zvezda

Če bila bi zvezda,
bi v večer tvoj zažarela,
pot ti pokazala,
tisto pravo, nezmotljivo.

Če bila bi zvezda,
bi se zjutraj tiho umaknila,
in pazila,
da bi dan tvoj bil prijeten.

Pa nisem zvezda,
zato včasih pridem, ko ni čas
in drugič spet vse zamudim;
le zagledati želim si tvoj obraz.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Amadeus, v 23-01-2010 18:18,
1. Če bila bi zvezda
Sicer zelo klišejsko, ampak zelo iskreno, nežno, ljubeznivo, polno hrepenenja. Nekako najstniško zveni, "pretenciozno" v oblakih, a hkrati "smrtno resno" na trdih tleh ... Prvi dve kitici sta nekako popolnoma predvidljivi in že večkrat slišani, ampak tretja prvim dvem prida tisto pristnost in resničnost, da si rečeš: ja, to je ljubezen. Na eni strani želja, na drugi strani pa resničnost. Vse bi dal zanj, a lahko daš le tisto kar imaš. :-) Vilma, lepo! :-) Iskreno, zelo.
 

Objavil/a Vilma, v 21-04-2010 21:30,
2. Če bila bi zvezda
Hvala ti Amadeus za prijazen komentar. Vedno se razveselim, če mojo pesem še kdo opazi. Zelo lepo si jo razčlenil in začutil njeno bistvo.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:22 - 04.03.2007

    Jasno jutro mi oznanja, da je svet
    Avto, ki pada. A nespečna duša
    Skoraj na koncu vesolja poskuša
    Najti o...

    Beri dalje...
  • 14:58 - 25.10.2006

    Je mar to laž,
    če se ti zlažem 
    in ti prihranim nepotrebno skrb?
    Je prikrivanje,
    če ti prikrijem svoje težav...

    Beri dalje...
  • 05:29 - 24.10.2005

    Lepših,kot imaš jih ti,
    mi ni b"lo dano videti oči,
    da kdo z njimi bi,
    kot znaš to ti,
    temo prelival v sijaj oči.
    Beri dalje...

  • 17:10 - 30.01.2012

    Kozarec vina je smodnik v moji peščeni uri.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:30 - 05.01.2007

    Vse bi dal
    za tvoj dotik,
    topel in blag.
    Za skupno pot,
    da sem tvoja senca,
    da ostanem ob tebi,
    za vse ...

    Beri dalje...
  • 20:34 - 09.05.2007

    Po zadnjih podatkih je večina Zemljanov priklopljena na kanal Potrošništvo.
    Če je pa poceni.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:28 - 31.07.2007

    Kaj s teboj se je zgodilo ?
    Le kako si mogla dopustiti,
    najino srečo zavrniti, izgubiti ?
    Otroški s...

    Beri dalje...
  • 13:06 - 06.08.2008

    Ničesar ne govori,
    samo oči zapri,
    saj že vse razumem,
    v naročju mi zaspi.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:53 - 19.05.2009

    Vrh nad oblaki,
    triglava skala reže
    v zmračeno nebo.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:37 - 06.05.2007

    List papirja pred menoj,
    kje si danes ti nocoj?
    List papirja pred menoj,
    zaradi tebe pesmi pišem,
    nobene te be...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo