Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Življenja tri Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a rožica, v torek, 15. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Kaj bi vse s teboj počela,
tudi kožo bi dol snela,
na luno poletela,
samo da bi te imela.

Ali ti si kakor iz kosti,
nič te ne omehča,
nobena pravljica,
od kod pa si doma?

Mogoče pa le nisi od tega sveta,
mogoče da sem se zmotila,
na nepravi naslov, svojo ljubezen napotila,
kje potem je pošta ostala, če ni pravega portala.

Oja, nekje je tudi ta ljubezen doma,
tudi če ji je še mrzlo, se nekoč ogrela bo,
nekdo ji bo roke objel, pa tudi majico snel,
ali boš to ti, bomo še videli čez nekaj dni.

Tudi prvi sneg zapadel je,
ogrel  moje  in tvoje srce,
saj takrat sva se ljubila ,
čustva drug drugemu izlila.

Lahko se temu izmikaš,
lahko vse skupaj zanikaš,
ali srcu ne moreš ukazovat,
to je organ ne avtomat.

Tudi če življenja tri, te ob meni ni,
prebrodila bom vse to, za voljo ljubezni,
ali srce moje ne bo prenehalo hrepeneti,
od ljubezni do tebe goreti.

Prekiniti vse poti, najlažje kar se lahko zgodi,
vez prerežeš in bo vse v pozabo šlo,
le misliš si lahko, ali telo ne odziva se tako,
telo ni mašina ima goro spomina. 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:50 - 27.11.2005

    ...

    Beri dalje...
  • 14:13 - 03.02.2008

    Bolečina, ki je postala nema;
    izgubila je ego
    in se razblinila v vseobsegajoč vakuum.
    Občutki spremenjeni v večni "ne v...

    Beri dalje...
  • 17:54 - 05.02.2010

    i run i walk, i give i steal...
    i play i do,
    i kiss i miss,
    i love...
    you!

    i buy i take,...

    Beri dalje...
  • 21:24 - 29.09.2010

    Avtomobil je bil izgovor, da sem te povabila na kavo. Rekla sem, da želim si videti kako zgleda v notranjosti. Oprosti ker sem te zavajala ampak ...

    Beri dalje...
  • 22:29 - 24.07.2008

    Morje, udarjanje valov ob obalo,
    vonj po slanem, prijetnim.
    Visoko nad gladino galebi,
    ki glasni, z naglim s...

    Beri dalje...
  • 09:56 - 11.08.2006

    Izgon in kazen
    Nisva na tej strani zakona
    Mala, srce, ljubezen, pusti te osladnosti!!!!!!!!!!
    Na bruhanje me silijo
    Želim ti le...

    Beri dalje...
  • 11:14 - 03.12.2006

    Nekaj črnih dni in noči
    je mimo
    potemnelo je cvetje
    zalito s solzami
    moj  um divje kriči
    Beri dalje...

  • 00:24 - 19.11.2004

    V polsnu tipam skozi temo
    Vsak najdrobnejši gib je dotik.
    V navidezni praznini
    Čutim
    Nisem sama
    Čeprav se ne poznava<...

    Beri dalje...
  • 11:51 - 11.07.2007

    S telesa spiram tvoje dotike,
    trebim plevel obetajočih misli,
    da uničim muhaste ljubezni brstike,
    a ne preneha spomin s...

    Beri dalje...
  • 13:35 - 22.09.2010

    šport je prou lepa reč, bolš k kurt peč,za šogo se podiš namest da spiš

    fuzbal je prou čudn šport, tok tečš da prideš do žoge(škoda ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo