Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nikar Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a raso fazlic, v nedelja, 06. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Moj korak,moj ponos ki obeta. Moja volja,moja vera tako sveta. Moja strast.pogum in čast.   Tako silno,tako zvesto poskušam ostati jaz.

Nikar ne poskušaj, vdreti.   Nikar si me želeti posneti. Nikar, saj,
jaz sem tudi sebi neznanka,
kaj šele tebi.

Ko si najmanj želim živeti,  duša je prazna,
hoče umreti,
Nočesreča da cveti..
Nikar !slišim.
Nikar ne vdaj se.poglej!

In kot maraskino,rdeče,
zrelo in fino.
Okusi žlahtnih dobrot
mi kažejo novo pot..
Pravo,ne zmot...
Okus živjlenskih dobrot.

In nikar
Nikar,nikoli naj;
moj korak,moja volja
in moja strast;
Naj ne vzbujajo v tebi,
kar ti nebo v čast..


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:32 - 28.12.2008

    Samo včasih,
    ko moja roka išče tvojo,
    ko sam zaspim,
    ko se sam prebujam,

    ko v ogledalu vidim samo sebe,
    ...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 20.06.2008

    Tale dež
    je čisti blues
    za mimobežno dušo,
    ki čisti
    prag in poje.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:38 - 13.07.2008

    Ugrabi me princesa mrčesa,
    in sredi gozda sredi črnega drevesa,
    in to v sredo,
    ji moram reči, da ni mi do plesa.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:25 - 11.01.2013

    nikoli ne moreš povsem splameneti v horizontalo
    tudi če jo oviješ tako da ti noge bingljajo
    čez jutro proti večeru

    in ...

    Beri dalje...
  • 17:13 - 09.09.2007

    Viharje sem razburkala...
    ker iščem izgubljene niti.
    A, kako do njih priti ?
    Ni lahko se dokopati, Beri dalje...
  • 07:12 - 10.05.2008

    eden

    ...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 09.11.2005

    Zaspane rute romajo
    ob uri šesti
    Zaspane rute se ozirjo
    ob šesti
    in jaz se vračam.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:01 - 27.10.2008

    Krvave solze točim v dlani,
    Roke so polne bledih brazgotin,
    Iščem rešitev da v ozadje ne zbledim,
    Kdo me sploh sliši da krič...

    Beri dalje...
  • 07:47 - 04.05.2006

    JABLANA

    Ko nikogar ne bo
    bom jokala.
    Jokala bo kot
    majhen otrok
    ko več nikogar ne bo,...

    Beri dalje...
  • 22:04 - 08.12.2005

    Izginjam, del mene je ostal nekje ozadaj,
    ponovno padajoci udi se odbijejo od stekla,
    mislim da ne morem gibati,
    mislim, ceprav nima...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo