Nikar
Napisal/a raso fazlic, v nedelja, 06. dec. 09
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Moj korak,moj ponos ki obeta. Moja volja,moja vera tako sveta. Moja strast.pogum in čast. Tako silno,tako zvesto poskušam ostati jaz.
Nikar ne poskušaj, vdreti. Nikar si me želeti posneti. Nikar, saj,
jaz sem tudi sebi neznanka,
kaj šele tebi.
Ko si najmanj želim živeti, duša je prazna,
hoče umreti,
Nočesreča da cveti..
Nikar !slišim.
Nikar ne vdaj se.poglej!
In kot maraskino,rdeče,
zrelo in fino.
Okusi žlahtnih dobrot
mi kažejo novo pot..
Pravo,ne zmot...
Okus živjlenskih dobrot.
In nikar
Nikar,nikoli naj;
moj korak,moja volja
in moja strast;
Naj ne vzbujajo v tebi,
kar ti nebo v čast..
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
12:32 - 28.12.2008
Samo včasih,
ko moja roka išče tvojo,
ko sam zaspim,
ko se sam prebujam,
ko v ogledalu vidim samo sebe,
...
Beri dalje...
16:25 - 20.06.2008
Tale dež
je čisti blues
za mimobežno dušo,
ki čisti
prag in poje.
...
Beri dalje...
23:38 - 13.07.2008
Ugrabi me princesa mrčesa,
in sredi gozda sredi črnega drevesa,
in to v sredo,
ji moram reči, da ni mi do plesa.
...
Beri dalje...
07:25 - 11.01.2013
nikoli ne moreš povsem splameneti v horizontalo
tudi če jo oviješ tako da ti noge bingljajo
čez jutro proti večeru
in ...
Beri dalje...
17:13 - 09.09.2007
Viharje sem razburkala...
ker iščem izgubljene niti.
A, kako do njih priti ?
Ni lahko se dokopati,
Beri dalje...
07:12 - 10.05.2008
eden
...
Beri dalje...
20:22 - 09.11.2005
Zaspane rute romajo ob uri šesti Zaspane rute se ozirjo ob šesti in jaz se vračam.
...
Beri dalje...
18:01 - 27.10.2008
Krvave solze točim v dlani,
Roke so polne bledih brazgotin,
Iščem rešitev da v ozadje ne zbledim,
Kdo me sploh sliši da krič...
Beri dalje...
07:47 - 04.05.2006
JABLANA
Ko nikogar ne bo bom jokala. Jokala bo kot majhen otrok ko več nikogar ne bo,...
Beri dalje...
22:04 - 08.12.2005
Izginjam, del mene je ostal nekje ozadaj, ponovno padajoci udi se odbijejo od stekla, mislim da ne morem gibati, mislim, ceprav nima...
Beri dalje...