Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Stari Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a sugar_frik, v sreda, 09. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

KK JE FAJN K TE STARI NE ZATOPJO
IN TI SKOS TEŽIJO
PA TE NIKOL NIKAMOR NE SPUSTIJO
IN TI S HAUSARESTI GROZIJO.

STARA ME SKOS OMEJUJE
SAM PRAVILA NAREKUJE
IN SPLOH NE ČUJE
KWA JI NJEN OTROK DOPOVEDUJE.
RAD BI SAM VEČ SVOBODE
PETKOVE VEČERNE IZHODE
MAL MANJ TEŽENJA
IN PA OMEJEVANJA.
NAJRAJ BI OD DOMA ZBEŽAL
PA PIZDARIJE DELAL
NAJRAJ BI VSE NEKAM POSLAL
IN PO SVOJE ŽVEL.
DRUGIM VEČ PUSTIJO
IN JIM NE TEŽIJO
TUT ČE SRANJE NARDIJO
JIM VSE OPROSTIJO.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:28 - 22.04.2010

     

    ...

    Beri dalje...
  • 13:27 - 28.08.2010

    Nehaj brigat ze svet, kdo je zdaj tle poet, odprl sm slovar, se nauču par besed, tri zloge ali več, čene sploh nisi gagnsta-sheat.

    T...

    Beri dalje...
  • 01:37 - 24.08.2009

    V bel ples oči zamakne, sanja,
    vso pot ciljnega potovanja.
    Proti vrhuncu že vsa razgreta,
    za pogledom njegovim ...

    Beri dalje...
  • 16:02 - 26.03.2006

    Rada se imam,
    zakaj to je prva
    in edina naloga,
    ki jo imam.
    Sprejeti se moram
    brezkompromisno.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 29.04.2006

    Okostenela debla
    črno štrleča v nebo
    ptica žalostnega pogleda pešači
    ugrezam se v asvalt
    gledam na drugo stran
    stebla oran...

    Beri dalje...
  • 11:59 - 06.05.2009

    Nikamor.
    Nikar predaleč stran
    od teh dvoje oči,
    ki tako radi te gledata...
    Samo nikamor predaleč,
    ...

    Beri dalje...
  • 01:30 - 19.11.2004

    Z rokami na obrazu gledala sem daleč
    Daleč
    Videla sem te
    Sijočega
    Lepega
    Ljubečega
    Krasila te je sama dobrota <...

    Beri dalje...
  • 10:33 - 09.08.2006

    Pregnan od silnic
    razno raznih zračenj
    in privatnih površin
    upiram se tegobam
    neprijaznosti okolja
    prikleščen v res h...

    Beri dalje...
  • 19:18 - 09.12.2004

    Počutim se zaspano…
    Želim zapreti oči, vendar mi nikakor ne uspe…
    Veke nosijo ogromno težo,
    pod katero še vedno ne obupa...

    Beri dalje...
  • 20:25 - 09.03.2005

    Nocoj se poslovim,
    Srečno otroka moja...
    Srečno starši.
    Srečno prijatelji.
    Srečno vsi.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo