Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zakaj? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v torek, 08. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj preveva misel me,
Da v objemu tvojem bi se razcvetela,
Poljube z ustnic tvojih pila,
Dotike tvoje v globinah svojih občutila,
Strast prebujajočo delila bi s teboj.

Zakaj preveva misel me,
Da samo ti v željah mojih ,
S poljubom predramil bi princesko spečo,
Z nežnostjo razvajal njeno bi telo,
Predajal strastno se poljubom ,
Pustil razvajati čarobnim se dotikom.

Zakaj preveva misel me,
Da samo mene ljubiš,
Med nama ni laži,
In ne prevar bolečih,
Srce si tvoje želi le moj utrip,
Misli svoje le zame spletaš,
Želiš , da zlijeva se v eno dušo in telo.

Dotakni roke, moje se, ne čakaj?!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:36 - 07.10.2009

    SKUHALA JE OMAKO
    IZ PARADIŽNIKA IN ČEBULE..
    PAŠTA JE BILA V SKLEDI.
    PRIPRAVIL SEM PIJAČO.
    MOJO JE ZLILA V ODTOK
    ...

    Beri dalje...
  • 06:11 - 23.01.2006

    Rečem.
    Mi ga vrneš, če ti ga ukradem?
    In se hudo opečem.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:36 - 28.06.2009

    Kot otrok zaspan,
    bežim v zavetje sanj,
    me strah živeti je-ne znam.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:14 - 08.05.2005

    Dekle še,
    petnajst let staro
    v soncu blešči njen se las,
    dviga v nebo se do ptice,
    ki poje kot zmore ji glas.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 27.12.2005

    Si me v sebi nosila,
    sem za življenje zorela,
    si potem me povila,
    da sem lahko Te objela..

    Sem rastla ob Tebi
    in se uči...

    Beri dalje...
  • 00:37 - 22.11.2008

    Travnik je žoltopikast na pomlad,
    regrat podrhtava. Jutranji hlad
    zapiše trpežno melodijo:
    "Nisem plevel, ...

    Beri dalje...
  • 08:04 - 14.11.2008

    Nikomur nisem podložen
    mislim, kar dan zapove
    moj čas se v srcu odvija
    želim, da se vsak to zave.

    Ne vtikam se ...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 05.02.2007

    Rdeča, rumena, zelena.
    Ko gledam krošnje dreves,
    mi dih ustavi petje šumenja.

    Rumena, rdeča, zelena. Beri dalje...

  • 15:15 - 26.12.2008

  • 20:20 - 24.06.2007

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo