Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zakaj imam kozla Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a cinnamon, v nedelja, 11. okt. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Kozla imam,
da mi ni treba kositi trave
(niti skrbeti za njegovo kosilo)

da ga lahko zmerjam
(in ni užaljen, saj mu je tako ime)

da zvalim vso krivdo nanj
(in on to, grešnik, mirno prenese)

da pijem na njegov račun
(vsaj pri čeških pivovarjih) 

Imam ga, da lahko rečem:
"Balog, evo ti ga na!"


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Sinatra, v 08-11-2009 14:58,
1. Legenda
:grin  
 
S 8)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:34 - 01.01.2005

    Obup in groza. 
    Vlaga. Črnina.
    Valovi ubijalskega morja.
    Nepredvidljivega žrela sila. 
    Osupli pogled - od...

    Beri dalje...
  • 10:11 - 12.03.2010

    V času svojega življenja
    iščem svoj notranji glas,
    sem zmes zmede in nasprotij,
    ki ga odpira večni čas.

    Izbrisa...

    Beri dalje...
  • 19:31 - 01.12.2004

    ker rože več ne dišijo
    veter ne bo pel
    donel bo med vso gnilobo

    ...

    Beri dalje...
  • 06:55 - 05.09.2009

    teman oblak mu je srce zakril
    ostal je v temi obsijan
    z mesečino njenih vek,
    izgubljal se je sam
    v njenih modrih oč...

    Beri dalje...
  • 03:14 - 28.06.2010

    Ljubezen je lepa,polna norosti nad njo sije sonce radosti, potem pa pridejo temni oblaki, v ljubezni ni več radosti, iz sinje modrih...

    Beri dalje...
  • 10:29 - 22.07.2006

    Bila bi tvoj plamen sveče,
    ki brez besed žari,
    mehko svetlobo meče,
    da pero vidi pisati.

    Bila prvi bi požirek kave,
    ki v ...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 19.05.2006

    Noč se tiha zdi,
    a v meni vse kriči.
    Odšel si...
    Zadnji poljub si mi dal,
    v oči zazrl se,
    in dejal:

    Beri dalje...

  • 20:25 - 01.11.2004

    Kdo je?

    Beri dalje...

  • 13:29 - 20.11.2007

    Jesen izgublja liste svoje,
    ranjeno je srce moje.
    Dan za dnem ga pričakujem,
    da se vrne,spet v moj objem.
    ...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 27.07.2006

    Lepo je, ko čutiš, da nekdo te nežno boža,
    na obrazu ostal je, zarisan nasmeh...
    prevzet nad vsem, kar te obkroža, Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo