Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sonet medena Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Klavdija KIA Zbičajnik, v sobota, 12. sep. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Čipkasti naborek dotikaš nežno,
zaigrava enočrtni oktavi.
Poneseva mik čez grajski pristavi,
vedno tako posebno in prestižno.

Ko se ljubiva midva je vse družno.
Glasbena pravljica ob še brljavi
sveči, prostor odišavljen skušnjavi,
pri željah prideva prek prav hvaležno.

Globok sva pričut si omogočila,
ko sva združevala nravi, mirnim
in strastnim objemom bit obsenčila.

Sladkost pije medico zimzelenim
notam, polno smeha je natočila
vila, ki se priklanja izpolnjenim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:37 - 27.03.2005

    Ko bom umru 
    se bom u zlato skrinico zapru.
    Nad mano bodo sveče,
    take čis rdeče
    s plamenom goreče.
    ...

    Beri dalje...
  • 11:51 - 12.05.2005

    Duša mi je okamenela,
    izgubil se je srčnosti utrip,
    tvoja podoba čisto je zbledela.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:03 - 16.01.2008

    Dvigni me v naročje
    in postavi na svojo pot.
    Drži me za roko
    in pazi, da ne odtavam.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:44 - 19.07.2009

    Včeraj in danes
    kuhata čaj.
    Jutri prilije limono.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:29 - 01.09.2007

    Imel v rokah sanje je človeštva,
    prepustil njihovim željam je košček svoje duše,
    obdaril jih ...

    Beri dalje...
  • 14:23 - 17.04.2006

    vse moje
    je na tem papirju
    živi...
    diha...
    s polnimi pljuči
    se smeji
    zaradi tebe

    ...

    Beri dalje...
  • 21:53 - 21.11.2004

    še vedno si upam
    v tihoti bežečih misli
    slišati zven tvojega imena
    kako odmeva po sobanah
    golih spominov
    ki ne čutijo, ne ...

    Beri dalje...
  • 17:50 - 12.06.2007

    i felt like a broken glas
    but i still dont know why
    it was so deep feeling
    like u will say goodbye

     

    ...

    Beri dalje...
  • 14:23 - 16.08.2008

    Povej mi, ali spiš?
    Naj te še enkrat vdihnem,
    Nikar se me ne spomni,
    ko zjutraj se zbudiš.

    Pove...

    Beri dalje...
  • 18:18 - 30.12.2007

    Danes mi je.., tako..,
    danes mi sploh ni, da
    bi na karkoli mislil,
    gledam nemo samo...

    Gleda...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo