Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kamin je poln, naj gori Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v petek, 04. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Povej
Kdaj zadnjič si zasanjan stal ob oknu
in gledal ptico, ki leti
Kdaj zadnjič sedel si v travo in ji rekel:
Brez skrbi!

Kdaj zadnjič z roko si po srce segel,
da podariš ga z odprtimi dlanmi?
Povej,
spominjaš se noči,
ko zvezde od sreče so jokale?
Spominjaš se,
ko oči so najine se še smejale?
Kje si?
Zakaj me ni?
Le kos lesa v peči hladen spi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:10 - 07.07.2006

    Transcendent
    tvojih
    sekuliranih
    ostankov
    prepletajo
    moje misli
    v neskončno
    nit.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:55 - 24.03.2006

    Želel bi živeti v mestu,
    kjer se čas ne meri v intervalih
    časa vožnje mestnih avtobusov,
    kjer se večer ne pričakuje
    s skrbjo na...

    Beri dalje...
  • 20:06 - 04.02.2009

    Nežna je bila njena roka...
    kakor materina dlan,
    oči modre kot nebo,
    lasje zlato pšenično klasje,
    obraz ...

    Beri dalje...
  • 13:00 - 24.07.2007

    I know I saw you somewhere!
    Saw u in my thoughts,
    saw u in my dreams.

    Was walking down d street,
    saw u in a hur...

    Beri dalje...
  • 07:18 - 10.07.2006

    Dišijo borovci, slišijo se pinije.
    Ciprese hranijo skrivnost morja.
    Cedi se slani med prek iglic borovih.
    Vonji in glasovi se družij...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 03.06.2005

    grenka izkušnja je vzela veselje
    in v trenutku razblinila vse moje želje
    iz daljave osamljen sem gledal dekle
    za kat...

    Beri dalje...
  • 19:33 - 08.01.2005

    V zelenih, rumenih in rjavih
    Meglicah
    V gosti jesenski svetlobi
    Se slikar ne zaveda,
    Kako lepa slika je.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 18.05.2005

    Najraje ti zrem v oči,
    ki se kakor dve prebujeni morski školjki
    zibljeta v valovih zraka,
    ko umik mojega obraza povzroči,
    da me...

    Beri dalje...
  • 15:50 - 09.11.2004

    Oklevajoč, neodločen,
    šepaje mi prihajaš naproti.
    Daj mi vendar svojo palico,
    da z njo pobrskam
    po gnilem rjavem listju,
    d...

    Beri dalje...
  • 16:44 - 25.05.2005

    S solzami razbijam bolečino
    na tisoče, miljone delcev...
    namesto da bi prekrili to praznino
    še globlje režejo kot britev.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo