Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Še sama ne veš Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v petek, 04. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Droben nasmeh si mi podarila,
Še sama ne veš,
Kako nežno si z njim me objela.
Še sama ne veš,
da ko v drugo ulico si zavila,
stopil sem za teboj


<>in sanjaril o tem
kako bova jutri kavo pila,
Nekje - v tisti mali sobici,
kjer prtiček na mizi
in dva stola
naju čakata že od takrat,
ko vedel sem,
da te bom spoznal,
ko v mislih mnoge načrte sem tkal.
Čakal sem te
in te iskal.
In nasmehnila si se nocoj.
Zato za tabo moj korak kar sam je šel,
Vse tja do tistih vrat,
kjer sem prebral :
Gospod Gospa Zvedal








Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:38 - 07.03.2005

    Ko imaš nekoga res rad,
    se ne igraš!
    Ko imaš nekoga rad,
    ga ne ubijaš!

    ...

    Beri dalje...
  • 15:30 - 14.02.2007

    Do sedaj je dovolj
    dovoljenih stvari,
    sedaj se začne boj,
    s katerim se ničesar ne dobi.
    In spet v pralnico,
    na...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 24.02.2006

    Ljubezen je pojem zlagan,
    ljubimec je drug drugemu predan,
    življenje njuno prepletajo laži,
    šepetata lepe si stvari,
    čeprav v n...

    Beri dalje...
  • 19:27 - 02.10.2005

    KO BI VSAJ VEDNO SKUPAJ POLJUBE SANJALA.
    KO BI VSAJ ENKRAT NA TEDEN SE SKUPAJ SMEJALA.
    KO BI ME VSAJ ENKRAT SPREJEL TAKO KOT SEM.
    PO...

    Beri dalje...
  • 17:03 - 02.05.2009

    Zakaj ljudi sovražim,vam povem,
    čeprav priznam, da točno sam ne vem;
    a znane so mi misli ki roje
    po glavi, ko m...

    Beri dalje...
  • 12:41 - 19.06.2005

    Popolnost tistih modrih oči
    omami vsakogar,
    ki se ji približa.
    Ona je femme fatale.
    Dobi vse kar hoče.
    Beri dalje...

  • 09:33 - 17.10.2006

    Izvezen angelcek,se ziblje na vzvratnem ogledalu!

    ...

    Beri dalje...
  • 14:16 - 19.12.2010

    Snežink na stotero zastira mi pogled,
    a na licih v srcu mojem je nasmeh,
    popoldan je, k noči se nagiba,
    ko sneg mi hrib in d...

    Beri dalje...
  • 09:46 - 03.02.2010

    Poskus prignan do skrajnosti
    (ker ne zmore vztrajnosti)
    pod privlačno silo zemlje
    zapusti visoke želje
    Beri dalje...

  • 06:14 - 11.01.2006

    Prostor je vedno ožji,
    ko sediva tako vsak k sebi.
    Vem, da moram biti jaz tista.
    Tako se bojim, ker nočem...

    Povem ti kako zel...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo