Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Iz tujine (1) Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v sreda, 12. avg. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko svet obdane noč
in vrata se zapro
ko se luči prižgo
in zvoki večerni zapojo
ko pojenja vrišč otrok
in sonce zaokroži lok
ko kavarne ožive
in molitev se začne
sedim ob oknu
vsa zamišljena
in sanjam: 

o češnjah v cvetu
o travah v vetru
o dežju in snegu
o hiši domači
o slastni pogači
o tebi in meni
o svetu
o gorah v soncu
o repi v loncu.
Spomini ožive
in sreča zajame mi srce. 
 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:18 - 26.10.2009

    Presladke sanje. Zvita domišljija
    preiskuje kraje onkraj mojega sveta - dežele Nija
    kjer vse kali, brsti, do tebe raste simpatija Beri dalje...

  • 21:15 - 29.01.2005

    Bog živi ves slovenski svet! ( F. Prešeren; Zdravljica )
    Od nekdaj Slovenci ponosno stojimo,
    za narod se naš krvavo borimo,
    v naš...

    Beri dalje...
  • 13:59 - 18.09.2007

    Ples spogledljivih pogledov prekine dvom.
    Zareže kot bodalo po beli svili,
    jo umaže s črno krvjo.

    Zakaj...

    Beri dalje...
  • 19:39 - 14.01.2010

  • 22:44 - 22.04.2010

    ČIŠČENJE 1
    ČIŠČENJE 2
    ČIŠČENJE 3
    ČIŠČENJE 4
    ČIŠČENJE 5

    ...

    Beri dalje...
  • 14:04 - 20.08.2006

    Čutim, kako počasi izginja občutek,
    ki ga vzbujaš v meni.
    In ne vem zakaj, ampak strah me je,
    da bo...

    Beri dalje...
  • 13:30 - 20.06.2011

    Rekla si, da kot veganka
    ti ne rabiš jajc, mesa,
    eh, razloži to uganko:
    kak zadovoljiš moža?

    Rek...

    Beri dalje...
  • 10:45 - 01.03.2008

    Have you ever loved someone
    So much that you would do anything
    For him/her?

    In most cases it's just a ...

    Beri dalje...
  • 18:23 - 02.10.2005

    Ob pečine tvoje podobe
    zbadam svojo dlan,
    drobim celoto,
    krvavim dan.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:24 - 05.11.2004

    Plesalca sva,
    na gladini temnega neba
    se preklanjam strahovom, ki jih rojevaš v mesečini.
    Strah za ogradami-potujem nad valovi spoko...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo