Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V kuhinji Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v nedelja, 19. jul. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Včeraj in danes
kuhata čaj.
Jutri prilije limono.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (8) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 21-07-2009 06:34,
1. V kuhinji
Kratkoročen dih ali sapica, ki je razmišljala, da bo postala veter ali pa celo cunami, račun brez krčmarja, medek polizan, jutri se začne kuhati jezikova župa ali pa blažja oblika limonin priliv. 
Dobro si napisala! 
 
 
 
lp, ajda
 

Objavil/a lied ohne worte, v 21-07-2009 09:03,
2. V kuhinji
Živjo! Jaz sem šele v Sloveniji to leto. Prišel sem iz Dunaj in se učim zdaj slovenščino. Hočem imeti dober jezik in rad imam pesmi zato sem sebe prijavil na pesniški portal. 
To pesem mi je zelo všeč. Mislim da si zelo dober in veliko talenta pesnik. Nesreča je da ne morem govotiti več in jezik imam slab zdaj. 
 
p.s. opravičim se za moj jezik upam da se bom zdaj učil dobro
 

Objavil/a vvooodnarka, v 21-07-2009 12:08,
3. V kuhinji
:x oproščam se obema, prvo vrstico sem narobe zapisala (prepisala z delavnice). 
 
Ajda, hvala za oceno in upam, da ko sem prosti haiku popravila je nisem omajala.  
 
Lepo te pozdravljam, vvooodnarka!
 

Objavil/a vvooodnarka, v 21-07-2009 12:30,
4. V kuhinji
Lied ohne worte, hvala za obisk in branje pesmi tako pri meni kot na portalu pesnika, in lahko le pohvalim tvoj intuziazem po ljubezni do njih in želji do učenja slovenskega jezika. 
 
Lepo te pozdravljam in želim veliko uspeha, vvooodnarka! 
 
P.S. opravičilo sem sprejela.
 

Objavil/a ajda, v 21-07-2009 13:17,
5. V kuhni:)
Ne vem sicer kaj si popravljala, sem pa razmišljala, če ne bi v zadnji vrstici zapisala jutro prilije limono, če si seveda mislila na čas kot jutro in ne na osebo.  
 
lp, ajda
 

Objavil/a vvooodnarka, v 21-07-2009 13:35,
6. V kuhinji
Ajda, hvala, da si se ponovno oglasila :zzz . Pod drobnogledom so preteklik, sedanjik in prihodnost. 
 
Lp, vvooodnarka!
 

Objavil/a Polonca, v 21-07-2009 18:47,
7. v kuhinji
Aha, Jutri kot oseba prilije limono - vendar kot si napisala se gre za drobnogled časa. Limona včasih pomeni tudi nekaj negativnega, kislo življenje? Torej nam prihodnost tu in tam pripravlja kisle čase? :grin
 

Objavil/a vvooodnarka, v 21-07-2009 20:16,
8. V kuhinji
Pokica, si uganila kakšno mineštro kuhata včeraj in danes, da je vsebolj vonjati limono. Če ne bojo naši vrli kuharji/oblast ves sladkor porabili, da bo limonada bolj užitna.  
 
Zahvaljujem se ti za obisk in pošiljam poletne pozdrave, vvooodnarka!
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:43 - 20.06.2006

    Stojim na robniku prepada,
    iz njega veje mrzli zrak,
    globina stene zatemnjuje,
    na dnu zlohoten, grozen mrak.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:24 - 23.01.2006

    Poljubila sem te dvakrat,
    enkrat za vse izgubljene ljubezni,
    enkrat za vse kar bi moralo biti.
    Sedaj gledam v zvezdnato nebo...
    Beri dalje...

  • 09:00 - 03.01.2005

    Nisi hotela,
    ljubezni mojega srca
    nisi hotela,
    kar je hotel Bog
    in ubila si enega angela,
    ko si najino ljubezen izdala. Beri dalje...

  • 07:52 - 20.10.2009

    Pesem napisana kot vzpodbuda, da bo začel verjeti in ne bo mislil, da so vse skupaj le sanje.

    Mnogo je stvari,zaradi katerih v življe...

    Beri dalje...
  • 15:48 - 02.08.2010

    Odpustil sem čustvo duhovnih strani
    ostalo meso je in moje kosti,
    naenkrat svoboden kot kamen sam svoj
    v svoji trdoti pripra...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 05.04.2005

    Moj prvi žarek svetlobe
    Pogrešam te v temi tega kota
    svojega odpadnega vesolja
    Še kristali krvi bi bili lepi
    v soju tvojega pog...

    Beri dalje...
  • 17:15 - 02.11.2004

    spomni se me

    dnevi drsijo v medeno domišljijo
    srce je adut

    nisem nič več zasut 

    ...

    Beri dalje...
  • 11:01 - 12.08.2010

    Kot pes na pikniku vegetarjanskem
    sem bil - ves tih in mrk, lačen, lačen
    ljubezni, vse mi je bilo odveč, razen
    ...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 05.06.2005

    Besede so žoge,
    Rumene, oranžne, rdeče,
    Zelene, majhne modre žoge.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:09 - 18.04.2007

    Prišla si potiho,
    sanje mi dala,
    da z menoj bi spala.
    Sanje resničnosti,
    naj zadiši po tebi,
    ko ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo