Samo dve besedi
Napisal/a Mladika, v ponedeljek, 04. maj 09
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Samo dve besedi,
jasno izrečeni,
zameglita ves svet.
Samo dve besedi,
neponovljeni,
odmevata v neskončnosti zvezd.
Samo dve besedi,
kakor dve razjedi
pečatita srce,
da v bolečem utripu
tiha noč glasno zaječi.
Samo dve besedi.
Druga ob drugi,
zakaj nista priča raje
ljubezni zaobljubi.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
11:24 - 09.03.2008
Zaspiš v mojem naročju
in sanjaš sladkobe
...
Beri dalje...
10:18 - 20.07.2006
Videla sem ga.
Spet.
Bil je sam
in ni me opazil.
...
Beri dalje...
19:36 - 14.09.2008
Ne da se mi biti uspešen,
niti neuspešen,
ne da se mi sploh biti.
Žal mi je izgubljene mladosti,
...
Beri dalje...
18:40 - 30.06.2007
Vzpenjam se po stopnicah..
Čutim kako me nekaj tišči v grlu...
Kako nenavaden občutek,
Ki vzbuja strah in nemoč.
Beri dalje...
12:39 - 27.02.2005
Kot lahko mačka pomete z mišjo, jo s kremplji veselo meče v zrak in dokler ne dahne zadnjega diha, trupelce leti...leti in končno ...
Beri dalje...
13:03 - 25.01.2009
Tako daleč je še....
Nekje visoko, daleč je....
Resnična, vendar je.
Zvezda, ki se nam bliža, ...
Beri dalje...
18:08 - 12.05.2007
Pišem pesmi zanj,
pišem, a vsak dan manj...
Pišem, ker ne morem tajiti,
a hočem pozabiti...
Poza...
Beri dalje...
21:38 - 03.06.2008
Obesiti koalo,
obesiti koalo.
Bordeli rojstnega
dne.
Homoseksualnost
povzroča
zobobol ...
... predvsem
mo&scaron...
Beri dalje...
16:44 - 11.12.2009
Poljubljam mesto sladko
enkrat, dvakrat, še in še
tesno me objameš
rahlo zadrhtiš
in sla prevzame te.
Go...
Beri dalje...
09:47 - 28.11.2004
Živim, da razmišljam. Živim, da doživljam. Živim,da občutim. Živim, da slišim,da,vidim, da sem s teboj……
...
Beri dalje...