Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Hrepenenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v ponedeljek, 20. apr. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (2 glasov)
 

Razdraži srce in opeče.
Priplazi se in piči.
Trza v krčih sočna sredica,
hrbtenica se usloči
in dež jo razmoči v cunjo
in na soncu se spogleduje s kamnom.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (9) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 29-04-2009 16:11,
1. Hrepenenje
Super si zapisala:), oblekla si si novo srajčico in dobro krojiš. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a tomm, v 01-05-2009 09:06,
2. Hrepenenje
Skorajda ugankarska predstavitev te večne dotikavke naših poželenj, ki nas slepijo s svojimi predstavitvami in upi.Tema je večna a ti si jo dobro ocenila in ji dala mesto, ki ji gre, nažalost. Vendar je nisi ugonobila, je premočna in preveč zvita za ves ljudski rod. Tomi
 

Objavil/a tomm, v 01-05-2009 09:08,
3. Hrepenenje
Zvezdice naj krasijo tebe in vseh nas hrepenenje.
 

Objavil/a vvooodnarka, v 06-05-2009 17:23,
4. Hrepenenje
Ajda :) hvala za oceno in kompliment, ki ga razumem kot dobronamernega. Zakaj še posebaj omenjam to, ker je današnji čas pa mu reciva kar srajca iz trdega platna. In me/nas vse po vrsti kroji, a vame je kar globoko zarezalo in iz tega je nastala pesem. 
 
Vse dobro ti želim, vvooodnarka!
 

Objavil/a vvooodnarka, v 06-05-2009 17:42,
5. Hrepenenje
Tomm :) hvala za tako lepo napisano razlago pesmi. Se strinjam, da je precej ugankarska. Vanjo sem vpela metafore/prispodobe kot sem to videla in doživela.  
Ko bi se znala zoperstaviti hrepenenju potem nebi bilo toliko bolečine kot mi jo že tri desetletja pomalo a vzstrajno seje. Konec koncev nebi bilo hrepenenje za nič krivo, če bi ostalo delovalo po pričakovanju vloženega svojega življenja. 
 
Vse dobro ti želim, vvooodnarka!
 

Objavil/a ajda, v 06-05-2009 18:07,
6. Hrepenenje
seveda je dobronamerno, z drugimi besedami, zoriš kot pesnica:)
 
lp, ajda
 

Objavil/a vvooodnarka, v 06-05-2009 21:49,
7. Hrepenenje
Ajda, še enkrat hvala :)  
Sama imam bolj občutek, da sem v rokah neštetih dlet/odplačevanje tlake državi in ustanovam za ceno lastnega življenja, vse na račun, da je kralju vse dobro in lepo. 
 
Lp, vvooodnarka!
 

Objavil/a tomm, v 11-05-2009 09:54,
8. hrepenenje
Kaj je trpljenje? Ko je preteklost premalo določena za osebno duhovno vzpenjanje, pride do popravkov v življenju v katerem oseba preboleva tisto, za kar prej ni imela moči, da bi že v začetku napravila rez in šla svojim potem.Že iz prejšnjih življenj pride v novo stara karma in kot v šoli pride do popravnih izpitov.Zato smo tu na zemlji, da se dokončno spoznamo in se prečistimo, da bi naše duše lahko nadaljevale svojo pot v višjih dimenzijah vesolja.Lep pozdrav od vseh nas sotrpinov.
 

Objavil/a vvooodnarka, v 17-05-2009 14:14,
9. Hrepenenje
Tomm :) hvala, ponovno si tako lepo napisal. Oh ja, kaj naj v zagovor rečem :upset da sem zelo trmoglava :x pa me bojo morali še in še poslati na uk sem na zemljo :grin . Od nekaterih vrednot in načel namreč ne odstopam in so mi kot punčica v očesu, pa naj bo trpljenje še tako :upset  
 
Sončen pozdrav v nedeljsko popoldne, vvooodnarka!
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:03 - 24.02.2006

    Sestavljam te iz besed
    sladek si kot med,
    sestavljam te iz dejanj,
    tak lep si malo manj.Beri dalje...

  • 16:42 - 18.06.2007

    Nekega dne,
    še sam ne vem,
    kdaj in kje
    si kot komet z neba
    ukradla mi poljub.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 23:27 - 08.02.2006

    Bi masiral, božal te verjami,
    dal poljub na očki dve zaspani,
    s prsti božal lice,
    z jezičkom dražil br...

    Beri dalje...
  • 21:55 - 01.09.2006

    Ogenj gori v tvojih očeh
    z nevidnim žarom,
    tečejo spomini,
    dovoli, da spolzijo
    v meglo strasti.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 18.04.2011

    Jaz vem veliko,
    da se nebi narobe razumeli.
    A še vedno premalo,
    da bi me med pametne šteli.

    Nekaj pa le vem,<...

    Beri dalje...
  • 11:43 - 13.05.2009

    Belih mačk sledi
    si spoznala,
    še večji so bili
    tvoji užitki.
    Vetru si dala spoznanja.
    Strašna so,...

    Beri dalje...
  • 10:51 - 02.01.2006

    Ciril in Metod sta se zagovarjala
    pri Hadrijanu II. Kdo bo podprl
    moje iskanje Boga?

    ...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 24.08.2005

    Noč brez sonca
    prebuja se v dan,
    zima brez hladu
    rojeva le led,

    ...

    Beri dalje...
  • 20:41 - 05.11.2007

    Še eden tistih si,
    tistih fantov
    z zasanjanimi očmi.
    Še eden tistih
    ki ne vedo,
    zak...

    Beri dalje...
  • 10:30 - 27.05.2005

    Sonce, jaz in ti.
    Na cvetočem travniku.
    Iščeva pomlad.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo