Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Hrepenenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vvooodnarka, v ponedeljek, 20. apr. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (2 glasov)
 

Razdraži srce in opeče.
Priplazi se in piči.
Trza v krčih sočna sredica,
hrbtenica se usloči
in dež jo razmoči v cunjo
in na soncu se spogleduje s kamnom.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (9) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 29-04-2009 16:11,
1. Hrepenenje
Super si zapisala:), oblekla si si novo srajčico in dobro krojiš. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a tomm, v 01-05-2009 09:06,
2. Hrepenenje
Skorajda ugankarska predstavitev te večne dotikavke naših poželenj, ki nas slepijo s svojimi predstavitvami in upi.Tema je večna a ti si jo dobro ocenila in ji dala mesto, ki ji gre, nažalost. Vendar je nisi ugonobila, je premočna in preveč zvita za ves ljudski rod. Tomi
 

Objavil/a tomm, v 01-05-2009 09:08,
3. Hrepenenje
Zvezdice naj krasijo tebe in vseh nas hrepenenje.
 

Objavil/a vvooodnarka, v 06-05-2009 17:23,
4. Hrepenenje
Ajda :) hvala za oceno in kompliment, ki ga razumem kot dobronamernega. Zakaj še posebaj omenjam to, ker je današnji čas pa mu reciva kar srajca iz trdega platna. In me/nas vse po vrsti kroji, a vame je kar globoko zarezalo in iz tega je nastala pesem. 
 
Vse dobro ti želim, vvooodnarka!
 

Objavil/a vvooodnarka, v 06-05-2009 17:42,
5. Hrepenenje
Tomm :) hvala za tako lepo napisano razlago pesmi. Se strinjam, da je precej ugankarska. Vanjo sem vpela metafore/prispodobe kot sem to videla in doživela.  
Ko bi se znala zoperstaviti hrepenenju potem nebi bilo toliko bolečine kot mi jo že tri desetletja pomalo a vzstrajno seje. Konec koncev nebi bilo hrepenenje za nič krivo, če bi ostalo delovalo po pričakovanju vloženega svojega življenja. 
 
Vse dobro ti želim, vvooodnarka!
 

Objavil/a ajda, v 06-05-2009 18:07,
6. Hrepenenje
seveda je dobronamerno, z drugimi besedami, zoriš kot pesnica:)
 
lp, ajda
 

Objavil/a vvooodnarka, v 06-05-2009 21:49,
7. Hrepenenje
Ajda, še enkrat hvala :)  
Sama imam bolj občutek, da sem v rokah neštetih dlet/odplačevanje tlake državi in ustanovam za ceno lastnega življenja, vse na račun, da je kralju vse dobro in lepo. 
 
Lp, vvooodnarka!
 

Objavil/a tomm, v 11-05-2009 09:54,
8. hrepenenje
Kaj je trpljenje? Ko je preteklost premalo določena za osebno duhovno vzpenjanje, pride do popravkov v življenju v katerem oseba preboleva tisto, za kar prej ni imela moči, da bi že v začetku napravila rez in šla svojim potem.Že iz prejšnjih življenj pride v novo stara karma in kot v šoli pride do popravnih izpitov.Zato smo tu na zemlji, da se dokončno spoznamo in se prečistimo, da bi naše duše lahko nadaljevale svojo pot v višjih dimenzijah vesolja.Lep pozdrav od vseh nas sotrpinov.
 

Objavil/a vvooodnarka, v 17-05-2009 14:14,
9. Hrepenenje
Tomm :) hvala, ponovno si tako lepo napisal. Oh ja, kaj naj v zagovor rečem :upset da sem zelo trmoglava :x pa me bojo morali še in še poslati na uk sem na zemljo :grin . Od nekaterih vrednot in načel namreč ne odstopam in so mi kot punčica v očesu, pa naj bo trpljenje še tako :upset  
 
Sončen pozdrav v nedeljsko popoldne, vvooodnarka!
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:38 - 06.02.2007

    Gnusobnost zapeljanih dni
    me spremljajo v sedanjost
    se rešit moram čimprej njih
    uničujejo mi varnost.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:31 - 15.01.2005

    lepa si
    tortica in pomarančni sok
    žuboreči potoček

    ...

    Beri dalje...
  • 10:48 - 26.02.2005

    Še včeraj sva se brez razloga smejala.
    Danes pa si kot dva nasprotna pola
    brez razloga puščico jeze nemo podajava.
    Niti gledava ne k...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 23.01.2011

    Sanje sem danes imel.
    Dovolite da vam jih povem,
    ne bom vas zadržal dolgo,
    jih preletim,
    mogoče vas nasmejem
    i...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 27.05.2008

    prišla sem k tebi
    da zadavila bi dramo neskončno
    pogled usmerjen vate
    Beri dalje...

  • 07:18 - 29.08.2008

    Kakšno hišo naj zgradim,
    ko najin svet izgine?
    Kako zatrla bom spomin,
    pretrmast je, ne mine.

    Saj novo pot bi tl...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 25.09.2008

    Rad berem
    rad pišem
    rad sem obkrožen s toplimi ljudmi
    rad imam kompleksne stvari.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:02 - 17.04.2007

    Ko se  dotakneš me z nežno roko,
    ko tiha mi s prsti greš skozi lase,
    čutim ljubezen za vse tiste čase,
    Beri dalje...

  • 19:14 - 13.01.2006

    Že dolgo
    se ne dopolnjujeva več
    (tu manjka minus tam plus)
    enačaji pod(p)irajo prazne stene
    najine zagledanosti
    ne vidim v...

    Beri dalje...
  • 21:30 - 10.11.2007

    Ko že dolgo več ne bo sledi o meni,
    dvigni glavo proti nebu, šepetu zvezd verjemi.

    Ko več ne bom smehljajev risala...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo