Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Poletel bi... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v sobota, 28. mar. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ni moč mi ji je vzeti,
ljubezen mi zatreti,
če rad imam pšenična polja,
ko spet želim valov si morja,
posedeti ob bregovih Mure,
Triglav, planine občudovati,
tega nihče mi ne sme jemati...

Res nisem ptica,
čeprav želel bi poleteti,
da raj slovenski gledal bi z višav,
morda prepire med ljudmi pregnal,
da Slovenc Slovencu v roko seže, da jih ljubezen spet poveže,
kjer zvezde, sonce jim na poti sveti.

Nevoščljivost, nezaupanje je ovira,
le kratka pot potem je do prepira,
ko vsak pometel bi svoj prag,
prenehal mešetariti bi vrag.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 01:07 - 22.06.2008

    Nočem umirat svojega življenja tako.
    Nočem se amerikanizirat, drogirat, definirat.
    Kva hočem?
    Se sprašujem? s...

    Beri dalje...
  • 15:56 - 14.05.2008

    ..v globine neznane,
    kjer obdeluje si vsak svoj ključ,
    posebne izreze si tam izdelujem,
    da bom samega sebe lahko zapustil. ...

    Beri dalje...
  • 02:51 - 07.03.2008

    Nazadnje tudi nove slike zbledijo
    Oči se utrudijo bele pločevine sveta
    Sedemnajste slušalke počeno tulijo
    I'm going slightly...

    Beri dalje...
  • 14:38 - 23.07.2011

    Glej, gledam na te,
    moja draga vas domača.

    V jeseni rjava,
    pozimi bela,
    v pomladi zelena,
    v poletju rume...

    Beri dalje...
  • 15:03 - 07.02.2009

    Hej ljubim te tako,
    da še sam nevem zakaj, kako, od kdaj,
    a vem da tvoj bom vekomaj, za vekomaj.

    Hej mala vse si mi Beri dalje...

  • 22:24 - 13.05.2007

    Čakam jutro. Noč je še.
    Midva in sled večera.
    Zamrl zdavnaj je šepet
    ljubečega nemira.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 07.12.2007

    Razbito ogledalo,
    grda punčka pred njim.
    Vrline se ne kupijo,
    niti najdejo na modni pisti
    ljubljanskih c...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 14.08.2008

    Tudi tisti dan sem šel na kavico, sam...
    To sem počel večkrat, zaradi ljudi, sebe.
    Nekako se počutiš da si v družbi dr...

    Beri dalje...
  • 22:52 - 29.01.2008

    Na robu vsega,
    kar si verjel/a,
    se včasih prestrašiš,
    da si se uštel/a.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:31 - 04.11.2008

    zdrenjava se v taksi
    vihaš nos
    ti smrdi ?

    taksist ti ni všeč !
    ogleduješ

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo