Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Misli Natisni Priporoči prijatelju
Od Bolečina   

Jeza in beda.
In nič spoštovanja.
Le kdo sploh še gleda
in kdo le še sanja?

Obup in nemoč.
In nič spoštovanja.

Po noči z dnevom
pridejo nova spoznanja.

Strast in tišina.
In nič spoštovanja
S temnimi mislimi
se srečo odganja.

Nemir in sovraštvo.
In nič spoštovanja.
Tako pač je,
če te nekaj preganja.

Smrt in zloba.
In nič spoštovanja.
Nihče naj ne moti
večnega spanja.

Ko temna senca pride tiho pote
in išče vse tvoje napake, prav vse zmote,
nihče, nihče ne ubeži več stran.
In vsak naslednji korak je teman.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:50 - 15.07.2007

     

    RAZKRIVANJE

    Ne hodim v cerkve
    sem sam živi hram
    v njem se počutim svoboden.
    Izganjam iz sebe...

    Beri dalje...
  • 22:24 - 31.10.2004

    Kakor vzdih vrabčevega srca
    Sredi gromečega velemesta,
    Skrita v svilo stisnjene pesti,
    Podoba se je v zvezdah prebudila.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:37 - 14.08.2008

    Rada imam noč,rada imam noč, ker je lepa, rada imam noč, ker je gluha in slepa za skrivnosti in ni človeka, ki v tišini njeni ne čaka ga uteha. ...

    Beri dalje...
  • 20:15 - 16.03.2006

    Pokaži mi stezo do točke očesa,
    ne grem sama bosa po steklu,
    brezumno želim poželenje telesa,
    ne večnih svetov kot v peklu.

    O...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 01.09.2007

    Naj pogasim žerjavico,
    tlečo bolečino,
    ki se s kremplji zakoplje globoko v srce,
    da iz krvavih oči,
    s...

    Beri dalje...
  • 19:21 - 22.08.2010

    Težki, kovinski vonj.
    In pridih usodnosti.
    Tako bi lahko opisala trenutek,
    ko sva ležali v travi,
    brez d...

    Beri dalje...
  • 23:42 - 17.04.2007

    Trenutki so se razplamteli v podvojene sanje
    kot tvoje biserno oko v valove morja,
    obstala sem ob senci večnega razpotja;...

    Beri dalje...
  • 21:15 - 13.10.2005

    Nekaj umira 

    Med nama.
    Med sklenjenimi prsti
    Je našel špranjo
    Sibirski anticiklon.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:48 - 25.03.2010

    Ne vem, morda je kriv obraz.
    Preveč je daleč od oči,
    preveč pred tujimi stvarmi...

    morda je kriv poraz....

    Beri dalje...
  • 22:08 - 16.06.2007

    V svetu svojem
    si postavljam prihodnost.
    Vidim pot in živim razigranost.
    Iščem se in napredujem;
    načrtujem, iz...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo