Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Odločitev Natisni Priporoči prijatelju
Od Matej   

Izvir na reki pada v temo
glasnega skovirja.
Od sedaj ne diham
pravega kisika.
Noč je.

Komentiraj pesem na forumu.
(5 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:59 - 11.01.2008

    Mogoče bi zdaj že bil čas,
    da prebereš vse te zamolčane krike,
    vse te stopice, verze in rime,
    vse, kar si napisal vam...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 14.07.2010

    Nekoč mogočen, zadj pozabljen,
    zaraščen grob, jim je v sramoto,
    kjer prednikom poslednji dom,
    strašljiv ogled, ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 12.02.2008

    Rožnati listi padajo na črna stebla,
    tvoj nasmeh poln marjetic.
    Z naslednjim letalom grem.
    Ovita v travnate bilke tiste noči...

    Beri dalje...
  • 17:08 - 07.04.2009

    Sanjal sem hotel nad oblaki,
    in čas, ki je zastal,
    strežnike v belih oblekah,
    sobo s pogledom na jato ptic.
    Beri dalje...

  • 17:35 - 07.12.2007

    Bojim se včasih
    tvojih solz
    nemočnega,otožnega
    pogleda...

    Bojim se najinih
    pregrad
    ki bes nevi...

    Beri dalje...
  • 11:49 - 23.06.2007

    1. LJUBIM TE, LJUBIŠ ME
    2. MOČ LJUBEZNI
    3. RIŠEM SANJE
    4. L J U B E Z E N
    5. LJUBEZENI
    Beri dalje...

  • 22:23 - 17.04.2009

    Prosi me, da ti odrežem krila.
    Ti megla, ki se vlečeš po stenah.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:15 - 05.08.2011

    Nad tvojim veseljem krožijo ptice
    s kljuni kraguljev
    in s kremplji
    zaritimi v obraz.

    Čeprav se pokriješ z nasme...

    Beri dalje...
  • 13:21 - 30.03.2007

    Sonce se smeje,
    luna še spi,
    naša Taia pa veselo
    se v zibki smeji.
    Ponosni smo nate,
    srečni smo...

    Beri dalje...
  • 03:15 - 22.01.2011

    V svojem sem zivel enornmno uzival pretrpel v svojem sem bil povezan nihce nisem bil okoli sam sem se obrnil in smrt sprejel gledam ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo