Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Starec Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ael, v torek, 16. dec. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Tema neprespane noči
 mraz
ki se zažira mu v kosti
solze neizjokane
zalivajo
 staro trpeče srce

Kako bi jima lahko
lepo bilo
njima ki sta
 ljubila se
življenja lepote in bolesti
si delila

Prišla je smrt
njo mu vzela je
leži sedaj
sam v temi
srce mu
para bolečina


Ni spanca
ki bi odrešil ga bolečine
 ni spanca
ki v sanje ovil bi spomine
srce staro
pa boli
oh kako zelo boli

Ael


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:23 - 04.05.2005

    Je pot navzgor lahko navzdol?
    Je nekaj kar je nizko pravzaprav visoko?
    Biti ponižen, ljubezen imeti res globoko,
    skromno prenašat...

    Beri dalje...
  • 11:48 - 28.08.2009

    Pregloboko pogledati v kozarec?
    Ah, saj je vendar marec.
    Sploh pa sem že starec,
    zame ni to več udarec.

    Virtual...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 10.12.2008

    III.

    pričakovanja so zameglila zavest
    o minljivosti _ in otroci so
    opazili da se v gozdo...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 07.02.2009

    Moja Cupka,
    prijazna,lepa, ljubka.

    Zame si kot noč in dan,
    spoznal sem,da brez tebe naprej ne znam.
    Si kot vete...

    Beri dalje...
  • 00:23 - 14.11.2004

    Včeraj sem dobil
    po pošti kepo krvi.
    Znotraj nje - tik tak, tik tak...
    In znotraj slika,
    majhna slika.

    Roka... se začela ...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 26.02.2006

    Kje si?
    tu te ni,
    cakam te,
    žalost obliva me.

    Sanjam te,
    mislim nate,

    ...

    Beri dalje...
  • 19:32 - 18.09.2005

    SLADKE SANJE NAJ SE PRIKRADEJO V TVOJE DOMOVANJE.
    NAJ V SANJAH DOBRA VILA, KI V SVOJ OBJEM TE BO SKRILA,
    TE V MORJE GLOBOKO PONESE IN SRE...

    Beri dalje...
  • 22:57 - 28.12.2005

    1

    Nikoli nisem rekel,
    da sem nekoč cvikal karte.
    Bilo bi preosebno.
    Niti tega, da sem bil lač...

    Beri dalje...
  • 18:12 - 27.02.2007

    Pri nas doma, imamo aparat, ampak ne za peko kruha. Ta aparat čisti, lika in pa kosilo kuha. Hodi tudi v službo, prijazen je za v družbo. Pomaga ...

    Beri dalje...
  • 09:16 - 12.10.2006

    Noč je zrla v naju
    z modrimi zenicami
    Zaprla sva vrata zraku
    Ugasnila luči

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo