Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Harmonija Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a pera, v ponedeljek, 15. dec. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Bila sem dih in ti bil si stih, ki zame ga ustvaril čas je v polnoči. 

 

Skupaj zlila v harmonijo sva se eno in bilo nama je vseeno, za vse prepreke in laži, bile pomembne so le te reči: noč, dih in stih, torej jaz in ti.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 16-12-2008 16:43,
1. Harmonija
Malo bi bilo za počarati po teh mislih in rodil bi se prelep stih pridiha noči. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a pera, v 16-12-2008 17:55,
2. Harmonija
Hvala za vzpodbudo :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:22 - 25.10.2007

    Če bi ponovno priklical
    Ure gostih sinaps Beliala
    Za jutri absurden kot ponavadi,
    Bi se gol sprehodil po gostem gozdu
    Beri dalje...

  • 09:00 - 21.05.2005

    Glasba.
    to je tisto kar potrebujemo,
    rabimo.

    Nikogar ni, ki bi jo nadomestil
    in jo nadoknadil.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 03.11.2008

    Sanje se čudežno nagnetajo.
    Vse vidijo, milo šumotajo
    prvotnosti. Srž ozavestiti
    je drugotnost, ne samozatajo. ...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 27.12.2007

    Samotna meditacija v temi
    mi le še ostane po preteklih momentih.
    Kot kamen sem, ki obmiruje po plazu.
    Se...

    Beri dalje...
  • 15:57 - 14.09.2005

    … in ostal je le pepel
    tiha luna, zasidrana v tvoj odsev
    jate ptic, razbežane v globoke rane

    ...

    Beri dalje...
  • 19:47 - 07.05.2005

    Krvava reka solze lila,
    iz solz vino naredila,
    vino,
    da opoji krivca bolečine,
    krivca,
    ki iz spominov ji ne izgine. <...

    Beri dalje...
  • 15:50 - 22.08.2007

    You are my angel... My heart is burning... Flame has its' source in my love... In what I feel about you...

    ...

    Beri dalje...
  • 22:28 - 02.03.2008

    Sedela sva v zakajeni kavarni.
    Pil sem martini
    In ti si kadila.
    Bilo je pozimi.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:11 - 13.01.2006

    Stokrat izgovorjene besede
    ne govorijo isto
    ne sprehajajo se
    po isti poti v verze
    in ne izvabijo istih
    tihih pogledov
    Beri dalje...

  • 14:02 - 27.05.2007

    Oh ta najlon strasti,
    na dekliških nogah,
    segajoč vse do kolen
    in še naprej,
    a nad koleni krilo
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo