Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Le kaj naj storim? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marmelada, v petek, 12. dec. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Danes sva se na vlaku srečala spet,
ob tvojem nasmehu bil sem prevzet
in tako so se mi po glavi odvrtevali spomini spet in spet...
Kakor pred leti, zdaj že daleč nazaj,
ko je deževalo in je bil maj...
Kako močno sem te ljubil nekoč,
le od kje sem črpal takšno moč?
Kako sem verjel ti na slepo vse?
Ti pa na koncu izdala si me.

Zdaj zagledal sem se v drugo
vendar me skoz spominja nate.
Le kaj naj storim,
da ne bom več zatreskan vate?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a pera, v 17-12-2008 15:51,
1. Le kaj naj storim?
Tako podobno mojim spominom.  
Lepe rime, samo zadnja kitica mi nekako ni v ritmičnosti s prvo.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 05:45 - 05.02.2006

    Sedim na štoru - pod smrekami,
    obdan s petjem ptic,
    vse dobiva drug obraz,
    tudi sam postajam drevo, del gozda.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:09 - 10.12.2006

    dovolj je noči
    dovolj za iskanja
    dovolj za prazno strmenje v temi.

    dovolj je noči
    za stok izpod ugasle pečin...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 26.03.2005

    ena ura ni isto kot ena ura

    ...

    Beri dalje...
  • 13:40 - 08.02.2008

    Vse imam,
    Pa nimam tebe.
    Pa saj te ne rabim,
    Saj imam vse.
    Pa vseeno rabim tebe.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 14.03.2012

    Od Snežnika do Triglava
    poje naj se moja pesem domača
    in kamorkoli me pelje srce,
    oko se vrača nazaj v svoj dom...

    Beri dalje...
  • 09:37 - 17.10.2005

    Čas se ustavi.
    Mehurček poči,
    zakulisje vek
    odide na pogreb.
    In rojeva odprta
    okna krikov
    sosedovih zunanjščin.
    ...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 22.12.2009

    Ko prebiram vse lepe reči,
    tako zelo me zaboli,
    zakaj meni nisi bil poslan,
    zakaj solza privre na dan?

    Ali n...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 27.04.2005

    Beseda ni dejanje,
    a vsaka svojo setev žanje.
    Ko enkrat je izrečena,
    dobro ali slabo je storjeno.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 24.05.2008

    eno samo besedo iz tvoji ust,
    pa bom tvoja do konca,
    do konca življenja.

    in ko boš odletel st...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 24.02.2006

    Kdo si, invalid?
    Morda ti, ki manjkajo ti udi,
    mogoče ti, ki le nemoč ti življenje nudi,
    ali ti, ki iz dneva v dan preklinjaš svet,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo