Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Črno,belo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a DaMJaN, v petek, 21. nov. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Življenje je težko,
včasih preveč temno,
smrt je lahka,
včasih svetla.

Res nasprotja obstajajo,
črno,belo,lahko,težko,
obstaja temnina in svetloba,
ljubezen in sovraštvo.

Skozi čas grem,
potujem se ne ozrem,
pustim življenu prosto pot,
vse je jasno,ljubiš me ne.

Vedi,da rabim te,
da ne morem iti naprej,
raje umrem in padem,
kot živim in vstanem.

Nasprotja sva si,
črno in belo,
ti živiš,jaz umiram,
ti si angel,jaz sem greh.

Črno je,belo ni,
ugaša mi plamen,
zate luč se prižiga,
zdaj vem nasprotja so!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:45 - 14.11.2004

    Z ostrim jeklenim rezilom.
    Vbadaš, vrtiš, slednjič zarežeš.

    Šele takrat se ti zdi,
    da dihaš, čutiš svoj bit?

    Ko...

    Beri dalje...
  • 20:18 - 26.08.2008

    Spet nežno pesem veter je zapel,
    topolov v vetru slišim nežen glas,
    ob Muri me je v vsem prevzel,
    pesem vetra r...

    Beri dalje...
  • 09:27 - 23.03.2005

    Nimajo življenja, pravijo.
    V svojem nadomestku nog sedijo,
    za uspehom se slepo  ne podijo,
    nikoli morda ne spregovorijo,
    l...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 28.02.2006

    Ne vem kako ti naj povem,
    da rada te ima,
    ne vem kako ti naj dokazem,
    da s teboj se fanj imam,
    ne vem zakaj,
    a prepro...

    Beri dalje...
  • 18:09 - 07.06.2007

    V zvezdah odseva neskončna svetloba,
    v zvezdah življenje nikoli ne zamre.
    Le kje se skriva neba modrina,
    ko sonce zaman i&sc...

    Beri dalje...
  • 05:38 - 03.08.2010

    Trying to set free
    A bumble bee in my room
    All is full of love

    ...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 07.03.2006

    Živeti....
    Kaj je najlepše pri tem?
    Popolnost?
    Toda kaj je v življenju popolnost,
    ko pa se vse enkrat konča?

    ...

    Beri dalje...
  • 20:53 - 12.12.2005

    Poznam te
    po številu črk,
    ki so jih
    položili vame
    in silijo
    na jezik
    kot besede.

    Beri dalje...

  • 21:38 - 24.04.2011

    Iščem te,
    zmešan svet,
    kje?
    napačna sled.

    Hočem te,
    preveč besed,
    jaz in ti,
    nočem klet....

    Beri dalje...
  • 08:01 - 05.12.2005

    Dnevi minevajo,
    minevajo kot leta,
    vsak dan kot pesem se rodi,
    ki zvečer utone neizpeta.

    Noči minevajo,
    minuta nočna...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo