Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ljubezen Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v sobota, 15. nov. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Temna noč je vas objela,
otožno zvon se v noč oglasi,
ljubiti več ne bo me smela,
na me se očka njen jezi.

Ji oče branijo ljubezen,
bogataša ji žele,
ko tam v kamrici je sama,
ljubiti se z menoj ne sme.

Grenke solze toči draga,
oče brani , se ne da,
a pod srcem otroka nosi,
saj me še vedno rada ima.

Polnoč ura že je odbila,
ko skrivaj odšla je v noč ,
preveveč želela me ljubila,
odšla  od doma je zdaj proč.

Drhti v solzah, me objema,
za bogastvo ni ji mar,
ko ob sebi me želela,
ve kaj je ljubezni dar...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:05 - 08.08.2006

    Zakaj si zvezdam šepetal in luni pel začetke najine?
    V šale sem te ovijala,
    ko sem trepetala,
    da te zveri ne bi odnesle.
    Spozna...

    Beri dalje...
  • 20:14 - 08.01.2005

    Spet
    sem se zaljubila
    do konca življenja.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 22.11.2004

    Borovec v vetru vzdrhti.
    V daljavi se ugasnejo luči.
    Deklič sanja ljubezen.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 17.01.2010

    Cinnamon breath -
    sickly sweet,
    rhythmic,
    never ceasing,
    unfaltering precision -

    "As...

    Beri dalje...
  • 14:34 - 23.07.2011

    Oh, ta spomin, na rodni kraj,
    na mater, na očeta,
    na brate in sestre,
    na vse prijatelje spomin ostaja.
    <...

    Beri dalje...
  • 13:34 - 23.07.2011

    Na mizi ob prihodu
    v svoj lepi dom
    pismo si dobila
    in srce svoje v verige
    zaklenila,
    da se oko tv...

    Beri dalje...
  • 06:05 - 04.04.2007

    Na široko zrem v novi svet,
    ki kaže da bo dalje z mano, kot pa slabo leto;
    v bistvu vidim, a sem slep,
    nepopisan ka...

    Beri dalje...
  • 09:55 - 17.05.2005

    Upanje, sreca, veselje;
    to so viri nasih sanj
    nesmisel je pokopan,
    dusa si zeli pocitka in lepih sanj.


    ...

    Beri dalje...
  • 13:55 - 20.08.2007

    Ližem si tisočkrat odprte rane:
    robovi od prstov razcefrani-
    mojih in tvojih,
    tvojih in mojih,
    v nejasnih vzorcih raz...

    Beri dalje...
  • 13:03 - 19.09.2007

    Včasih, ko te pogledam,
    tako slučajno, nehote,
    se mi utrne misel:
    Tebe je nemogoče ne imeti rad.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo