Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sonet pegatka Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Klavdija KIA Zbičajnik, v četrtek, 30. okt. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Muca si je obula copatke,
devetkela prazen trup na petke.
Takoj je prišlo do doživetja,
saj je dobila vlogo grizetke.

Nič se ni sramovala početja,
brez odnosa pač ne dobiš vnetja.
Besede hitrih črk ne bolijo,
če so krč dolgočasnice skritja.

Mav je izdala, kaj govorijo
za njenim hrbtom dožitki zmede
nad lastno avtobiografijo.

Podrazred žal spoznaš mimogrede,
kadar si miši porazdelijo
zadnje koščke krede, abecede.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 11-11-2008 15:43,
1. pegatkin sonet
LP, kia 
 
Kaj je to devetkela? 
grizetka? 
a je izšel nov slovar SSJ? 
 
Kočijaž
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:38 - 24.10.2006

    O drugih ni dobro vse vedeti,
    lahko postaneš ječar in ključar
    njihovih nerešenih skrivnosti.
    Prav nasprotno, o...

    Beri dalje...
  • 14:55 - 19.05.2011

    Parkerjevo pisalo,
    veselja je dalo.
    Majhno darilo,
    čudovito posvetilo.

    Hvala gospod Parker,
    Beri dalje...

  • 20:39 - 02.01.2010

    Ne pri tebi ni bila ljubezen, žal ne,
    to bila je samo bolezen za me.
    Ljubezen je več, so želje dveh src,
    hre...

    Beri dalje...
  • 14:11 - 15.02.2005

    V trdnem objemu lenobne vdaje
    v navidezno nespremenljivo usodo,
    ležim v naročju obupa in grobo
    zatiram sleherno možnost vstaje.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:55 - 30.11.2010

    Kakšen je pesnik brez muze?
    Kakšen je moški brez brk?
    Kakšen je človek brez duše?
    Kakšno neumno vprašanje...

    ...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 06.05.2007

    Veš,
    znova sem padla.
    Krvaveče koleno, dlan.
    Ob meni stojiš,
    se mi smejiš,
    bri&scaro...

    Beri dalje...
  • 17:07 - 09.03.2007

    Tik,tak,tik,drrrirrinng!!!
    Brez petelinčka,zjutraj!?

    ...

    Beri dalje...
  • 12:09 - 10.07.2008

    Po mizi si stresla orehe
    in mi natočila kozarec vode
    Zdaj jeva in pijeva
    in sva čisto tiho

    ...

    Beri dalje...
  • 11:19 - 27.05.2007

    Like lily of the valley
    you jab me with your smell,
    seems like endless...
    you captured me with your spell.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:38 - 30.06.2008

    Ne čudim se zakaj so moški
    ponoreti do deklin
    dobili so težko nalogo,
    a dan jim je samo en klin.

    Z njim suvajo ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo