Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Prekletstvo življenja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Deimos, v nedelja, 19. okt. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Na srce mi padajo kaplje dežja,
iščejo temen kotiček,
stekajo se v grenke potoke,
nabirajo se v vodnjaku solza.

Oči se ozirajo v uničeni svet
zamanj iščejo žarek luči,
dim grozot se dviga v nebo,
zapušča ta svet zaklet.


Jočem in joče z mano nebo;
Prekletstvo življenja je smrt.
Iščem in iščem vrata v večnost,
na poti pa padem v brezno temno.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a judita, v 23-10-2008 01:50,
1. prekletstvo življenja
:) Zelo mi je všeč tvoja pesem in ne samo ta, veliko sem jih prebrala nocoj in so mi zelo, zelo lepe. Samo preveč črnoglede. Ne rečem da nimaš prav, mislim pa, da žarek luči vedno obstaja, tam nekje.V tebi pa prav gotovo, drugače ne bi pisal tako dobrih pesmi 
:)
 

Objavil/a Deimos, v 23-10-2008 14:54,
2. Za Judito (PŽ)
:) Hvala, pa če lahko po domače povem - ful ti hvala;) In to mislim tako za pohvalo za pesmi, kot za kompliment. Drugače sm pa že po naravi črnogled, čepraw če me ljudje prvič spoznajo si o meni ponavadi ustvarijo sliko optimista, zafrkanta, ki ne pozna resnosti in je na trenutke celo nesramen, a vedno u dobro namernem hecu. Zato pa tisto črnogledo in ranljivo notranjost pokažem le tisti meni najbližji osebi ali pa jo sprostim u svojih pesmih. U glavnem, še enkrat hvala;) 
lp, Deimos
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:07 - 09.11.2005

    Čas je le miselna substanca,
    ki prekriva razsodnost dejanj,
    katerim služi telo za gibanje

    Vrednost energije dane v prosor
    se m...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 10.01.2009



    Kako naj ljubim, če ne vem kako,
    kako naj čutim, če ne vem kako,
    poln vprašanj sem, odgovor ne najdem,
    iščem...

    Beri dalje...
  • 19:54 - 31.10.2010

    Tisoče migetajočih lučk,
    posejanih v pravilnih vzorcih,
    kot bi jih postavil zemljemer,
    je v noči oblikovalo najine sence. ...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 14.10.2010

    Te cherchant partout
    je me retrouve dans une rue
    qui n'a pas d'issue.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:22 - 13.11.2004

    Dnevi dela bli so šteti,
    vse za grozdje so izvzeti,
    če se je splačalo neveš,
    preveč spiti ga nesmeš.

    Beri dalje...

  • 08:52 - 25.08.2010

    Opila si me
    s toplino ljubezni,
    in jaz pijan...

    Zgubljam se
    v naravnih lepotah
    tvoje...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 17.07.2006

    Strem lupino
    tvojega sijaja
    in se grejem
    ob resnicah
    gnilih
    hrušk.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 10.12.2008

    III.

    pričakovanja so zameglila zavest
    o minljivosti _ in otroci so
    opazili da se v gozdo...

    Beri dalje...
  • 20:29 - 01.06.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 13:32 - 14.07.2007

    zakaj hoditi,če ni več poti...zakaj vztrajati,če ni več moči...zakaj iskati,če nikogar več ni...zakaj trpeti,če srce si tega ne želi...

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo