Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pogled v tla Natisni Priporoči prijatelju
Od Timo   

dvoje možgan si puščam rasti, da bi razumel svojih senc govorico
dva dni in sedem sonc brezdelja sem pomočen v kri
nemalo me moti to sedenje v prvi vrsti življenja
ker sem z nogo že nekaj časa priraščen na,
čemur pravijo zaslepljena oranžna bradavica

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:45 - 09.07.2006

    Kakor ptica sem brez kril
    ko želim si poleteti
    te ne morem dohiteti
    saj bi rada te ujela
    se te nežno dotaknila
    v tvoje se ...

    Beri dalje...
  • 20:58 - 26.09.2008

    Z ledenimi prsti
    Se dotikaš razžarjenosti
    vžganih poljubov

    Zdrznem se
    Ko se prilepiš na potešenost
    Kipeč...

    Beri dalje...
  • 06:32 - 31.01.2010

    Njen hladen nasmeh,
    nas je razveselil, prevzel.
    ko nam severni veter gladi lica,
    moč kuje, mu kljubuje samotna ...

    Beri dalje...
  • 16:24 - 05.12.2010

    Popolna sva bila, ko sva mesila testo z rokami, oblikovala hlebčke, jih spekla v pečici in hrustljave grizljala v trenutkih, ko sva ukradla kazal...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 24.04.2011

    Vse je mirovalo,
    srce je vztrepetalo,
    nekaj se je spremenilo.
    Kaj se je zgodilo?

    Men se je strga...

    Beri dalje...
  • 23:44 - 07.09.2007

    Sedem kamnov okoli srca. Sedem kapelj krvi.
    Sedem režečih se ust, sedmero ozkih oči,
    sedmero rok, ki tolčejo do nezavesti.
    P...

    Beri dalje...
  • 00:53 - 15.04.2007

    še malo
    in bom ulovila tisto listje,
    ki je odpadlo preteklo jesen.
    narisala bom mavrice
    pripela sonce pod obla...

    Beri dalje...
  • 21:34 - 12.12.2009

    It's something I saw,
    The other day in the forest.
    It's a doe, a white doe…
    I saw from afar,
    For bright ...

    Beri dalje...
  • 15:56 - 12.09.2012

    Razsuti tovor,
    obuti raček.
    Zbegani govor,
    grdi maček.

    Rdeči javor,
    vrtni palček.
    Sporni prapor...

    Beri dalje...
  • 17:40 - 29.04.2005

    A bi biu moj angel,
    d bi mi peu pesmce,
    d bi me objeu,
    d bi pr tem lohk zrdeu.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo