Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Verzifikator Natisni Priporoči prijatelju
Od Matej   

Skribent, pesnikun in rimar
se zbrali so v hiši poezije.
Si vsi želeč le skupne kohezije;
zapoje najprej vsem pesmar.

Zaustavi ga skribent klepač
se verzom vsem njegovim posmehuje,
a sam še slabše pesmi pesnikuje;
vsakdo od njih je slab rimač.

Vsak želi postati master,
a se v svojih pesmih ponižuje,
zato poslušaj ta nasvet iz nuje:
»Ti ne bodi poetaster!«

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:31 - 24.12.2004

    Ko gledam v zvezdnato nebo
    vem,da tam piše,da nam nič hudega ne bo
    v zvezdah je vse zarisano
    o usodi naši je že vse vnaprej zapisano...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 29.10.2005

    Morda je luna.
    Kriva, da sem.
    Danes tako tak.
    Saj se ve.
    Kakšen tak mislim.
    Tak, da nisem.
    Nisem kot ponavadi.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:55 - 01.08.2005

    Na avtobusni postaji sm si kupu vozovnico za nebesa.
    Na meditaciji sm si zrihtu diplomo iz stresa.
    Igram fer igro – zmeri strelam n...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 10.12.2009

    Za vratom slamnat širokokrajnik
    navidezno dvozvezdje oddajnik
    zajemajoč ljubezensko žlico
    bohemskega življenja ...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 24.02.2005

    Obožujem poraze-
    padce na kristalna tla,
    izbris spomina
    in kotaljenje neba

    ...

    Beri dalje...
  • 15:31 - 27.11.2005

    Proti reki sledim stopalcem
    (kako je škratek premagal belino?)
    za mano ostajajo le še kiklopi
    (zakaj so zako drugačni?)
    in me...

    Beri dalje...
  • 19:47 - 10.10.2004

    Kazalo:

    1.Srce
    2.Kaplje

    ...

    Beri dalje...
  • 17:03 - 13.11.2005

    odmrli cvetovi
    popadajo na tla
    stebli ostanejo
    ne bo pozabila
    v sebi sonca
    vaza

    ...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 22.09.2005

    Dan je minil,
    kot mine pesem brez besed.
    In sijaj izginil,
    ko odšla si spet.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 15.04.2008

    Dovolj mi je trenutek, ko skozi okno pogledam in povrne se mi dolgo pozabljen občutek, čustva,ki so v meni zamrla, zdaj,ponovno se o...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo