Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Verzifikator Natisni Priporoči prijatelju
Od Matej   

Skribent, pesnikun in rimar
se zbrali so v hiši poezije.
Si vsi želeč le skupne kohezije;
zapoje najprej vsem pesmar.

Zaustavi ga skribent klepač
se verzom vsem njegovim posmehuje,
a sam še slabše pesmi pesnikuje;
vsakdo od njih je slab rimač.

Vsak želi postati master,
a se v svojih pesmih ponižuje,
zato poslušaj ta nasvet iz nuje:
»Ti ne bodi poetaster!«

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:32 - 23.07.2011

    Če bil bi čarovnik
    začaral bi ta težek svet
    v prečudovito deželo
    v kateri ljudje radi bi se imeli
    in žel...

    Beri dalje...
  • 17:07 - 09.03.2007

    Tik,tak,tik,drrrirrinng!!!
    Brez petelinčka,zjutraj!?

    ...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 10.04.2006

    Edini resnični poljub,
    a zadnji....
    absurdno najlepši....
    še je nosil upanje,
    da se rešiva iz plazu,
    ki naju je dušil
    Beri dalje...

  • 16:30 - 09.11.2005

    Izvedel sem, da... vsi lažejo.
    Pomislil sem, da... jih nočem več.
    Preprosto neumno...
    bi bilo poslušati samo laži.
    Izvedel sem...

    Beri dalje...
  • 03:24 - 12.05.2011

    Čas je, se ti ne zdi tako?
    Premeči črke do nerazpoznavnosti in pozabi,
    kako je občutiti moje roke za vratom.
    Zd...

    Beri dalje...
  • 15:13 - 26.03.2006

    Da imaš pravico do svoje resnice,
    je povsem samoumevno,
    a tudi jaz imam pravico,
    da mislim s svojo glavo.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:49 - 10.04.2007

    Drugi te kradem
    in sebi lažem,
    kako nama je lepo,
    zakaj to,
    če vem,da nikoli
    neboš samo moj.
    Te ...

    Beri dalje...
  • 22:52 - 10.10.2007

    Včasih bom rob brezna
    in ne boš vedel,
    da stojiš na robu prepada
    in ti ne bom pustila trkati na moja vrata
    Beri dalje...

  • 19:19 - 19.05.2006

    Noč se tiha zdi,
    a v meni vse kriči.
    Odšel si...
    Zadnji poljub si mi dal,
    v oči zazrl se,
    in dejal:

    Beri dalje...

  • 15:43 - 26.07.2006

    Danes sem čutil
    svoj zadnji včeraj.
    Šele danes
    sem zvedel za jutri
    in tisto kar prihaja
    z nanašanjem
    b...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo