Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

bebčki Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ukajfez, v ponedeljek, 22. sep. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ljudje v krogu se igrajo
spijo vse oblačne glave
si žoge v glave mečejo
da zapičli bi zastave

meglene steze delajo
levo, desno,
sem in tja
se vlečejo in vlečejo
levo, desno
sem in tja

ne moreš najti svoje knjige
ko napisal jo sploh nisi
si pustil vzorcu napisati
kar napisati se da


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:52 - 01.08.2015

    Priso cas da povem par stvari na glas,ne mi pravit pusti casu cas to je le navadna laz...za danasnja dekleta ni vazno kak jo mama vzgaja,vazno je...

    Beri dalje...
  • 07:19 - 12.08.2010

    Zbudim se spet ves moker iz še ene
    nočne more - bilo je strašno: vojna;
    kot trup ležim sred mengeškega polja
    zadet v srce, i...

    Beri dalje...
  • 15:18 - 09.08.2011

    Le zakaj sem tako mirna
    nihče me ne gnjavi
    ne dogaja se nič strašnega

    vstanem, delam,
    jem, pijem, <...

    Beri dalje...
  • 21:44 - 03.04.2007

    Žal mi je, za bedne stihe,
    ki polnijo tišine glas.  

    Žal za truplo ohlajeno, ki ga je pokopal čas.
    Žal...

    Beri dalje...
  • 00:01 - 23.06.2006

    Imam občutek
    kot, da sem privezan
    ob divjo morsko vilo,
    ki me vleče z noro brzino
    skozi valove in morske tokove.
    Nocoj sem...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 15.12.2009

    Sanjam o soncu na obrazu.
    Sanjam o vetru v laseh.
    Sanjam o dežju na licu.

    Sanjam o tebi....

    Beri dalje...
  • 18:40 - 13.02.2005

    Oče naš, kateri si v nebesih, posvečeno bodi Tvoje ime !
    Dovoli mi, da Te kot  Očeta vseh, vprašam, zakaj razliko
    med Sinom Svojim i...

    Beri dalje...
  • 18:29 - 15.03.2011

    Sinoči je bilo lepo,
    z jutrom pa je vse odšlo.
    Ostala je le bolečina,
    glava se še ni streznila.

    Danes bo naporen...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 11.01.2007

    Poslušam.

    V tišini eho nekega čudnega glasu,
    od daleč, a vse bližje.


    ...

    Beri dalje...
  • 22:18 - 26.10.2009

    Presladke sanje. Zvita domišljija
    preiskuje kraje onkraj mojega sveta - dežele Nija
    kjer vse kali, brsti, do tebe raste simpatija Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo