Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Po kopiranju iz Worda se pojavijo prazne vrstice Natisni Priporoči prijatelju
Od klas   

Besedilo, ki ga prenašate iz Word ima pogosto vmesne prazne vrstice, saj klik na tipko ENTER v Wordu pomeni novo vrstico, tukaj pa je to znak za nov odstavek.

To obvezno popravite, tako, da ročno na novo naredite nove vrstice s pomočjo SHIFT+ENTER:

  • se postavite na začetek vrstice in kliknete "brisanje v levo", na večini tipkovnic je to velika tipka s puščico usmerjeno v levo, ki se nahaja nad tipko Enter. Pri tem se vam besedilo za mestom kjer ste kliknili pomakne v prejšnjo vrstico. Da bi dobili pravilno "novo vrstico" morate klikniti Shift in Enter skupaj.
  • Tipka Enter je tipka z največjo površino na tipkovnici, označena z zavito puščico (tipka Enter je tista tipka, s katero v Wordu naredite novo vrstico).
  • Tipka Shift se nahaja pod tipko Enter in je označena s puščico navzgor, enaka tipka pa se nahaja tudi na skrajno levem robu tipkovnice (ponavadi druga tipka od spodaj navzgor na levi strani).
  • Na večini tipkovnic so "brisanje v levo", Enter in Shift tri največje tipke na tipkovnici (če odštejemo tipko Presledek, ki je ozka in dolga).




Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:44 - 05.05.2007

    Bil sem v samoti
    oddaljen od ljudi
    spoznal sem, da ni dala
    nobenih mi moči.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 17.02.2008

    neproza.
    ki noče biti pesem.
    pa je.
    slišiš...
    vidiš...
    čutiš?

    ...

    Beri dalje...
  • 06:54 - 27.05.2008

    dolge so poti kadar ne veš kampotem sanjašzelene oaze
    in bele ptice

    ...

    Beri dalje...
  • 19:33 - 22.10.2006

    Sprašujem se,...
    Je sploh mogoče, se sploh lahko kdo joče,
    ko ima vse, ko ne pozna niti besede - življ...

    Beri dalje...
  • 22:26 - 03.12.2006

    Lomijo se gore,
    skozi luknje
    kjer tece rdeća reka
    Polna zgubljenih duš

    ...

    Beri dalje...
  • 23:35 - 07.12.2005

    Ogenj ki umira.

    Le plamenčki
    zagorijo tu in tam.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 12.06.2008

    Božajoč šepet večernega vetra
    iz dreves narek preslišanih besed.
    Sit lakote glasno hlastam po ostankih dneva
    i...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 27.07.2006

    Lepo je, ko čutiš, da nekdo te nežno boža,
    na obrazu ostal je, zarisan nasmeh...
    prevzet nad vsem, kar te obkroža, Beri dalje...

  • 09:35 - 05.03.2010

    Še en večer pokonci
    baklo spet kadim
    edino kr pomaga
    da briše mi spomin
    se jutro priblizuje bo treba delat it
    ...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 15.12.2004

    Skoz' okno gledam v praznino,
    misli nit se mi je zavozlal.
    Kaj vse na svetu bi rad dal,
    da moja sreča padala bi ne v globino. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo