Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Razmišljam Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v nedelja, 16. jan. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Razmišljam o maminem poljubu,
rahlem, nežnem na lica.
Razmišljam o poljubu prijatelja,
toplem, iskrenem.
Razmišljam o poljubu tvojem,
strastnem, vročem.

Razmišljam o maminem dotiku,
boža me po laseh.
Razmišljam o dotiku prijatelja,
močan stisk rok.
Razmišljam o dotiku tvojem,
raziskujočem, nemirnem.


Razmišljam o maminem pogledu,
na trenutke strogem.
Razmišljam o pogledu prijatelja,
Iskrenem, zvestem.
Razmišljam o pogledu tvojem,
prodornem, vznemirljivem.

Razmišljam o maminih besedah,
poučnih, dragocenih.
Razmišljam o besedah prijatelja,
iskrenih, sproščenih.
Razmišljam o besedah tvojih,
božajočih, nežnih.

Razmišljam o mamini ljubezni,
topli, predani.
Razmišljam o ljubezni prijatelja,
ne, ta ni mogoča,
je lahko samo zvestoba.
Razmišljam o ljubezni tvoji,
vroči, strastni, vznemirljivi, večni.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:30 - 11.03.2007

    Kot stepni volk divjam,
    čez planjave otožnosti,
    veselo, neprizadeto skakljam,
    v naivni pobožnosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:52 - 22.01.2007

    Kaj osvetljuje naše sanje
    ki se godijo v temi
    izza zaprtih oči?
    Spomin

    ...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 30.11.2006

    rada bi
    zbežala iz tega lista,
    se zbudila iz tega zvezka

    rada bi,
    da zblediš

    ...

    Beri dalje...
  • 18:26 - 08.03.2006

    Ponujaš mi poštenost
    do jutra
    in potem razgled...
    Kako vzemirljivo!
    Slišim šepetanja
    ustoličenih v ljubezen,
    kričavih...

    Beri dalje...
  • 11:25 - 26.11.2005

    Drsim po tvoji koži,
    kot kaplja po šipi polzi,
    v sebi čutim nežno drhtenje,
    ki hoče na plan,
    sili in sili,
    noče ostati uje...

    Beri dalje...
  • 09:41 - 23.12.2006

    Ti si me naučil

    dihati življenje.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:52 - 18.07.2006

    Že lepo in prav, da ne kadim, brez tega se da.
    A prav nič pohvalno ni, da ne morem piti.
    Brez opojnosti izgubim svoje bistvo,
    ne mor...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 16.05.2010

    Čul davi sem strahotna poročila -
    da v Srbiji, deželi neustrašni,
    zgodil se v neki vasi greh je strašni,
    ko tol...

    Beri dalje...
  • 15:21 - 25.02.2008

    Why do we struggle every day
    and as we fall, we try to rise,
    if every time you reach the sky
    it's time to witn...

    Beri dalje...
  • 23:48 - 03.04.2005

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo