Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sestanek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

OČI MI BEŽIJO OD OBRAZA DO OBRAZA...
MISLI MI  HITIJO,
IŠČEJO RESNICO O TEM KAJ SE DOGAJA...
ČEMU NAMEN, SEDIMO IN GOVORIMO....
KONKRETNO PA NIČ NE SPREGOVORIMO..
BESEDE, BESEDE...BLA.BLA.BLA...
KAJ LE TOLIKO REGLJA...
SMISEL SESTANKOV,ZA KOGA ZA KAJ ?
KDO VE, KAKO IN KDAJ ?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:43 - 24.02.2008

    Meeting you was like a storm
    That strikes above my head,
    Is like a bright light shining more
    That all good things I had.
    Beri dalje...

  • 07:57 - 26.02.2009

    Ne bom v pesmi te zaviral,
    v svojih mislih, pesmih te oviral,
    le kar leži, teži me, bom napisal,
    nikoli v me...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 09.10.2005

    Po nežnem rumenem cvetu
    Je zdrsnila bistra solza
    In odplaknila nič hudega slutečega žužka –
    Nocoj ne bo zabave.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:32 - 14.12.2004

    zvezda je letela čez nebo
    ko sem odprla oči
    le mraz na obzorju
    in ti

    ...

    Beri dalje...
  • 22:17 - 09.04.2012

    Bil je lep poletni dan,
    ko odšla sva nekam stran.
    A takrat rekel si mi,
    da nočeš z menoj biti ti.

    Takrat srce r...

    Beri dalje...
  • 21:37 - 09.02.2011

    Življenje je tako enostavno zapleteno, da včasih niti ne vemo ali sanjamo, obstajamo, dihamo... vedno se prepletajo želje z resnično...

    Beri dalje...
  • 00:43 - 25.01.2005

    Ti in jaz.
    Moje jutro in upanje v dan.
    Brez tebe sem samo polovica slabše polovice.
    Brez tebe sem samo piš v mirnem vetru.
    &nbs...

    Beri dalje...
  • 14:15 - 19.09.2005

    ko sonce ni

    le oblak
    in siva mrena,
    ki kali potočka žuborenje
    ko sonce ni

    ...

    Beri dalje...
  • 23:55 - 03.06.2005

    Bila nekoč sem divja ptica,
    polna svobode in jasnih višin,
    z razpetimi krili in v vetru
    vihravem lovila
    neskončno nebesnih ...

    Beri dalje...
  • 14:48 - 08.03.2011

    Razočaran sem,
    ni ti jasno
    in ne pomaga,
    pogovor je v prazno.

    Se delsš,
    da ne ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo