Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prvič in zadnjič Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a dejca, v sobota, 15. jan. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Objeta naslonjena na ograjo
sva si šepetala besede ljubezni.
Kot da sva vedela kaj ljubezen sploh je?
Kot da bila je ljubezen …

Prvi poljub je zgradil svetove med nama
in jih spet porušil.

Vsi naslednji so samo rušili,
nič gradili …
In to naj bi bila ljubezen?

Tudi če bila je,
je izginila kot
cvetje pred zimo,
kot zadnji poljub,
ko si me molčeče poljubil
in odnesel lepe spomine …


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:01 - 17.07.2008

    Ura je dve zjutraj
    ura je dve

    na mizi polno papirja
    na postelji polno
    oblačil
    Danes so bile razprodaje Beri dalje...

  • 20:56 - 12.04.2006

    Beli kakadu na dlani,
    frči perje samca.
    Kljun prisesan na rami,
    ščiplje do kosti.
    Grizljaje do srca,
    tresljaje da se da. Beri dalje...

  • 19:23 - 18.09.2005

    OPROSTILA MAMA SINU, KER BARABA JE POSTAL.
    OPROSTIL OČE HČERKI, KER OD DOMA JE ODŠLA.
    OPROSTILA JAZ SEM TEBI, BREZ POLJUBA SI ODŠEL.
    Beri dalje...

  • 09:58 - 09.10.2011

    Ko sonce skozi reže
    v sobo vdre rdeče
    in v zibelko zareže
    se ostro in boleče,

    zapoj, o, Vesna mi...

    Beri dalje...
  • 19:03 - 23.05.2011

    Borimo se, da preživimo,
    ne prodaš lastnega brata.
    Ljubezen zleti skozi okno,
    ko revščina potrka na vrata.
    Beri dalje...

  • 07:52 - 20.10.2009

    Pesem napisana kot vzpodbuda, da bo začel verjeti in ne bo mislil, da so vse skupaj le sanje.

    Mnogo je stvari,zaradi katerih v življe...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 23.05.2005

    sred travnika stoji postava bela,
    v roki cvet, podoba nema,
    njen vrat visok, pogled ji bega,
    bo v dalji sred meglic
    še kdaj nje...

    Beri dalje...
  • 20:50 - 23.12.2008

    Ko nekoč
    moj grob bo zakopan,

    ko presahne
    potok mojih sanj.

    Morda nekoč,
    ko slišal in videl več n...

    Beri dalje...
  • 16:44 - 12.03.2006

    Ko se tiho zvečeri,
    temá naseli se v zavest,
    za očmi hladno sneži,
    nikjer ni mirnih, srečnih mest.
    Luči počasi se prižgo,
    ...

    Beri dalje...
  • 13:11 - 30.12.2007

    Priplazila si se,
    zalezla v vse pore biti,
    trgaš me iz spletanja misli.

    Zakričim, a me preglasiš! Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo