Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V nežni meglici mavričnih sanj Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v petek, 07. jan. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

ko utihnejo gromovi
ko zapojejo zvonovi
ko skozi polje cveteče
smejoča deklica steče
smejoči fantič poljub v zrak meče
na obrazu milina seva
sonce notranjosti življenje ogreva
nikjer ni slabih stvari
ptica mirno skozi nebo leti
roka roko v ljubezni drži
človek človeku lepoto rodi


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:18 - 27.09.2007

    Poglej naju - kaj za vraga počneva?
    Tole posteljo spravljava v sram,
    vedoč, da vsak svojo pot greva naslednjega dne.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:44 - 11.01.2007

    Zajokal bom na grobu najine ljubezni
    ko maj srebril bo lunin svit
    in rahla sapa vela bo skoz trave
    zibajoče se v temi. Beri dalje...

  • 23:55 - 07.12.2005

    Hej ti, v lepi obleki
    ne glej me tako, kot gledaš sam sebe
    brez potrebe –
    obuvaš si čevlje.

    Ostani doma, prižgi si g...

    Beri dalje...
  • 20:15 - 09.11.2005

    Kot kače se mi zvijajo možgani
    in premišljajo o besedah.
    O besedah, ki naj jih roka piše.
    Rečejo napiši še "mestu".
    R...

    Beri dalje...
  • 17:16 - 14.08.2006

    Zaprašene strani najinih dni,
    kadar koli sva sama, pridejo k nama.
    Prav lepo nama je, ko listava po njih,
    vse se &sca...

    Beri dalje...
  • 10:37 - 09.10.2011

    Dva mormona, mlada, gosposko oblečena tipa,
    z neumno nasmejanima obrazoma,
    sta me zadnjič ustavila na Dunajski in me,
    z hudim ame...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 03.08.2009

    Ni greh, če govorim zahrbtne govorice! Ni greh, če lažem se človeku v lice. Ni greh, če sol natrosim ranjencu na rano, a vendar greh...

    Beri dalje...
  • 16:49 - 12.01.2010

    Zakaj rišeš ustnice rdeče,
    če se pa tvoje bledo roza
    smehljajo v napačno smer.

    Zakaj rišeš oči tako velike,
    če ...

    Beri dalje...
  • 17:22 - 23.02.2009

  • 18:57 - 12.04.2005

    Bel zajček je mirno, negibno,
    z izrazito žalostnim obrazom
    obarvanim z osamljenostjo,
    ležal tam potleh z obrazom
    pritrjenim n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo